'Gent gaat los: nóg verdediger en strijd met Standard om spits'

door
'Gent gaat los: nóg verdediger en strijd met Standard om spits'

AA Gent moest in deze mercato al de nodige opdoffers incasseren met het vertrek van Fofana, Orban en straks wellicht ook Hugo Cuypers, die op weg zou zijn naar het Amerikaanse Chicago Fire. Dat zorgde ervoor dat er nog héél wat versterking nodig was en op de slotdag lijken de Buffalo's nog stevig uit te gaan halen.

De voorbije maanden drong Hein Vanhaezebrouck aan op versterking in zijn defensie en door de uitgaande transfers is er ook in de voorhoede nu dringend vers bloed gewenst. Er beweegt echter nog heel wat in Gent en het zou zomaar kunnen dat de trainer nog al zijn gewenste aanwinsten zal krijgen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

AA Gent haalt tweede verdediger...

Eerder werd al gemeld dat er met Stefan Mitrovic (terug van Getafe) en Mickaël Biron (RWDM) twee bekende namen op weg zouden zijn, maar daar blijft het niet bij. Het Nieuwsblad weet dat Gent ook nog een tweede verdediger gaat aantrekken. Het zou gaan om Hugo Gambor.

Dat is een 21-jarige verdediger met roots in de Centraal-Afrikaanse Republiek. Hij komt over van de Franse tweedeklasser Dunkerque, waar hij zich in de kijker gespeeld had. Daardoor was er eerder ook al interesse van Frankfurt en uit de Ligue 1. Bovendien was Gambor einde contract, waardoor hij wellicht voor een prikje overgenomen kon worden.

...en strijdt met Standard om tweede spits

Daarnaast is Gent ook nog in de markt voor een tweede spits. Sacha Tavolieri weet dat de Buffalo's ook op de loer liggen voor Philippe Keny. De 24-jarige Senegalees moet zich bij Basaksehir tevreden stellen met een rol als invaller en kan vertrekken. Er is ook interesse van FC Metz.

Het zou echter Standard zijn dat momenteel de beste papieren in handen heeft voor zijn komst. De Rouches zouden met Basaksehir onderhandelen over een uitleenbeurt met aankoopoptie en Keny zelf zou ook zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar Luik. Hij zou er zelf al bijna uit zijn met Standard. Gent zal dus snel moeten toeslaan in dat dossier.

Moet AA Gent zich daarna nog versterken?

Meest recent

'Transferstrijd Stroeykens barst los door... Dries Mertens'

Er staat nog heel wat te bewegen bij RSC Anderlecht op de slotdagen van de zomermercato. Paars-Wit ...

17
17
Club schrikt: échte reden afwezigheid Seys bekend

Joaquin Seys kende al heel wat pech in zijn nog korte interlandcarrière. De vleugelspeler van ...

88
88
'Dolberg belandt meteen in nachtmerrie bij Ajax'

Anderlecht moest deze week afscheid nemen van Kasper Dolberg. Ajax kwam aankloppen voor de Deense ...

211
211
AA Gent dumpt flop, verrassende transfer Puertas

In de meeste grote voetballanden is de transfermarkt intussen gesloten, maar in België en een ...

104
104
'Gegokt en verloren: Club grijpt naast recordtransfer'

De transfermarkt is in België nog open, maar voor Club Brugge lijkt de zomermercato er al op te ...

477
477
'Vervanger Dolberg: Renard aan handen en voeten gebonden'

Anderlecht moet in de laatste dagen van de transferperiode nog volop zoeken naar een nieuwe spits. ...

375
375
Garcia stelt teleur: twee spelers in tribune gezet

Om 20u45 beginnen de Rode Duivels aan hun derde opdracht in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

873
873
'Winterbom in de maak: Fofana mag koffers pakken'

Heel wat Rode Duivels versierden deze zomer fraaie transfers, maar sommigen bleven tegen alle ...

107
107
Losada terug aan de slag bij Belgische club?

De eerste trainers beginnen al te sneuvelen in België. Mircea Rednic werd al ontslagen, ...

156
156
Onverwachte gevolgen: DAZN zorgt voor catastrofe

Wie de Belgische wedstrijden op televisie wil volgen, wacht op de beslissing van DAZN, dat nog ...

1614
1614
Stijn Stijnen ontploft na schorsing: "Ruggengraatloos!"

De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft Stijn Stijnen vier weken schorsing opgelegd. De ...

147
147
'STVV grijpt alsnog naast enorme megatransfer'

Bij STVV vulden ze de kassa al enorm deze zomer. De Kanaries leken op weg om een financieel ...

211
211
'Fredberg levert Anderlecht nog mooi cadeau op'

Jesper Fredberg werd door Wouter Vandenhaute op straat gezet. De Deen leverde nochtans geen onaardig ...

482
482
Nieuwe smaakmaker KRC Genk: "Smaakt naar meer"

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers wonnen afgelopen weekend met 3-2 van ...

233
233
Superster genaaid: Anderlecht speelt vuil spel

Mihajlo Cvetkovic, hét Servisch toptalent dat Manchester City kon kiezen, belandde bij ...

1314
1314
Waar op tv kan je naar Liechtenstein-België kijken?

Het eerste luik van het seizoen in het clubvoetbal zit er alweer op, in de komende dagen zijn de ...

521
521
Dit opvallend viertal moet Rode Duivels redden

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Liechtenstein. Enkele dagen later volgt Kazachstan. Dat mag ...

159
159
Albert slaat alarm: dit is het grote Anderlecht-probleem

RSC Anderlecht is slecht begonnen aan het seizoen. Sommigen halen aan dat het tegen Union SG best ...

265
265
"De grootste miskoop in de geschiedenis van Club Brugge"

Club Brugge haalde Carlos Forbs in huis. Daar waren veel twijfels over, ook de geluiden die wij ...

1553
1553
‘Paniek bij Anderlecht: drie transferdossiers lopen fout’

Olivier Renard heeft nog heel veel werk de komende dagen. Voorlopig is de zomermercato allerminst ...

591
591
'Basisploeg Duivels: zorgt Garcia voor deze verrassingen?'

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Liechtenstein. Dat moet een zeer vlotte zege opleveren, ...

201
201
Schok bij Rode Duivels? 'Nieuw wit konijn op komst'

De Rode Duivels nemen het tijdens de komende dagen op tegen Liechtenstein en Kazachstan. In principe ...

703
703
'Transferbommetje Mitrovic: jaarsalaris van 10 miljoen'

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

250
250
Oud-scheids doet boekje open: Anderlecht dubbel genekt op Union?

De (bestuurlijke) crisis bij RSC Anderlecht is sinds afgelopen weekend compleet. De nederlaag op het ...

600
600
Garcia dropt eerste naam uit basisploeg Rode Duivels

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. In principe mag ...

211
211

Meer sportnieuws