'Chelsea waanzin voorbij: nieuwe transfer van 100 miljoen'

door
'Chelsea waanzin voorbij: nieuwe transfer van 100 miljoen'

Sinds de Amerikaanse eigenaars de plak zwaaien op Stamford Bridge, staat er geen maat op de transferuitgaven van Chelsea FC. Desondanks zijn de Blues nog niet uitgeshopt. Zo zou men in januari opnieuw stevig willen uitpakken.

Nadat Chelsea in Amerikaanse handen terecht kwam, spendeerde de club waanzinnige bedragen op de transfermarkt. Tijdens de eerste transferperiode onder het bewind van sterke man Tom Boehly investeerde Chelsea vooral in relatief ervaren spelers, die voor een directe meerwaarde konden zorgen. Dat bleek evenwel geen groot succes.

De Blues stelden vorig seizoen zwaar teleur, wisselden vier keer van trainer en het merendeel van die aanwinsten is ondertussen al vertrokken. Tijdens de vorige mercato's werd de transferstrategie dan ook aangepast. Zo zette Chelsea vooral in op een jonge spelers met een hoog potentieel, die vervolgens lange contracten kregen om de transfersom te spreiden.

LEES OOK: José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

Versterking in verdediging

Maar ook die investeringen hebben voorlopig te weinig gerendeerd. Met 28 op 60 staan de Blues momenteel op een tegenvallende tiende plaats. In januari zou men coach Mauricio Pochettino dan ook van extra versterking willen voorzien. Onder meer een extra verdediger staat op de verlanglijst.

Nochtans heeft Chelsea al heel wat opties achterin. Maar jongens als Benoit Badiashile en Axel Disasi vallen behoorlijk tegen, terwijl de leeftijd steeds meer zijn tol eist bij Thiago Silva. Volgens The Sun hebben de Blues hun vizier dan ook gericht op Antonio Silva.

Portugees supertalent

Het 20-jarige jeugdproduct van SL Benfica geldt als één van de grootste defensieve talenten op de Europese velden. Er tonen dan ook verschillende Europese clubs interesse. In zijn contract staat echter een afkoopclausule van 100 miljoen euro, waardoor Chelsea de strijd naar zich toe zou kunnen trekken. Maar alvorens er opnieuw zo'n bedrag op tafel gelegd kan worden, zal men eerst een pak miljoenen moeten ophalen met uitgaande transfers.

Chelsea doet binnen de vijf seizoenen weer mee voor de titel ...

Meest recent

Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

4
4
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

11
11
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

57
57
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

44
44
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

165
165
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

78
78
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

177
177
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

76
76
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

159
159
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

101
101
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

445
445
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

151
151
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

223
223
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

164
164
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

334
334
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

324
324
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

386
386
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

923
923
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

298
298
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

406
406
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

503
503
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

565
565
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

54
54
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

145
145
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

379
379

Meer sportnieuws