'Voornaamste struikelblok voor transfer Buchanan bekend'

door
'Voornaamste struikelblok voor transfer Buchanan bekend'

Club Brugge gaat vrijdagavond tegen RWDM op zoek naar drie punten die hen terug in de top zes moeten gaan brengen. Daarvoor zal Ronny Deila echter niet kunnen rekenen op Tajon Buchanan. De Canadees zit niet in de selectie en dat zou zijn omdat een transfer eraan zit te komen.

Een verrassing is dat niet, want de rechterflankspeler wordt eigenlijk al een jaar doorlopend aan een vertrek gelinkt. Vooral Internazionale volgt hem al geruime tijd en nu lijkt de Champions League-finalist van vorig seizoen eindelijk echt door te drukken voor een transfer.

LEES OOK: 'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Buchanan heeft jawoord aan Inter gegeven

Rond is een deal echter zeker nog niet, ondanks de afwezigheid van Buchanan in de wedstrijdkern. Volgens Calciomercato heeft de speler wel zelf al zijn jawoord gegeven aan Inter en duwt hij zelf door voor een transfer. Alleen moeten de clubs er nog uit zien te komen.

Dat belooft een moeilijke bevalling te worden. Club zou blijven vasthouden aan een vraagprijs van 15 miljoen euro en dat is een pak meer dan Inter wil betalen. De Nerazzurri blijven hopen dat de prijs nog zal zakken, aangezien Buchanan nog maar anderhalf jaar contract heeft en niet wil bijtekenen.

Akkoord met Club nog veraf

Een ander obstakel in de onderhandelingen is dat Inter lijkt te azen op een uitleenbeurt met aankoopoptie, die onder bepaalde voorwaarden automatisch geactiveerd zou worden. Dat is voor Club ook niet meteen de meest aantrekkelijke formule, tenzij het bijna onvermijdelijk zou zijn dat de optie gelicht wordt.

Er zal dus nog het nodige water naar de zee moeten vloeien eer de clubs een akkoord zullen vinden. De komende dagen zouden Club en Inter wel opnieuw aan de onderhandelingstafel plaatsnemen. Buchanan zal ongetwijfeld hopen dat die gesprekken voor een doorbraak zullen zorgen.

Zal de transfer van Buchanan snel in orde raken?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

11
11
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

39
39
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

372
372
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

318
318
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

197
197
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

247
247
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

73
73
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

602
602
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

219
219
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

408
408
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

635
635
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

398
398
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

183
183
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

172
172
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

166
166
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

261
261
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

337
337
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

229
229
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

240
240
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

449
449
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

84
84

Meer sportnieuws