'Club Brugge schrikt: Inter wil Buchanan aan 'soldenprijs''

1294
'Club Brugge schrikt: Inter wil Buchanan aan 'soldenprijs''

Club Brugge dreigt tijdens de winterse transferperiode één van zijn smaakmakers te verliezen. Volgens de laatste berichten is Tajon Buchanan immers nadrukkelijk aan een vertrek gelinkt. De vraag is evenwel hoeveel Blauw-Zwart aan de Canadese international zal verdienen.

Club Brugge legde in augustus 2021 de nodige miljoenen op tafel om de Canadese flankspeler aan te werven. Hij mocht het seizoen echter op huurbasis afwerken bij New England Revolution, dat hij aan de titel hielp in de reguliere competitie van de MLS.

LEES OOK: UCL-kalender: pittige start, interessant einde voor Club

Interessant profiel

Met de nodige adelbrieven op zak maakte Buchanan enkele maanden later de overstap naar Brugge. En het duurde niet lang alvorens hij een vaste basisplek kon versieren. Eerst werd hij er uitgespeeld als flankaanvaller, vervolgens maakte hij steeds vaker zijn opwachting als vleugelback.

Die polyvalentie maakte van de Canadees een interessant doelwit voor buitenlandse ploegen. Zeker omdat hij op zijn 24ste ook de nodige progressiemarge heeft. Bovendien groeide Buchanan uit tot een vaste waarde in de nationale ploeg van Canada. Desondanks bleef een transfer in de voorbije mercato's uit. Maar daar lijkt nu verandering in te komen.

Niet in wedstrijdselectie

De vleugelspeler ontbreekt alvast in de selectie voor de partij van vrijdagavond tegen RWDM. Volgens verschillende bronnen heeft dat te maken met een nakende transfer. Verschillende ploegen trekken dan ook aan zijn mouw, maar vooral Internazionale zou stevig doordrukken voor zijn komst.

De leider uit de Serie A trekt dan ook al geruime tijd aan zijn mouw. En nu Juan Cuadrado voor ruime tijd buiten strijd, zou Inter vol voor Buchanan gaan als vervanger. Volgens transferwatcher Gianluca Di Marzio wacht men enkel nog op goedkeuring van grote baas Steven Zhang om het dossier er door te drukken.

Inter mikt op beperkte som

Maar dan zal Inter wel eerst een akkoord met Club moeten vinden. En dat lijkt niet evident. Blauw-Zwart betaalde destijds zo'n 6 miljoen euro voor zijn komst en hoopt uiteraard op een behoorlijke winst. De Canadees gaat komende zomer echter zijn laatste contractjaar in, een verlenging zou van zijn kant niet aan de orde zijn. En daar wil Inter van profiteren. Volgens bovengenoemde bron zou de club slechts 7 à 8 miljoen euro willen neertellen. Het valt te betwijfelen of Club met zo'n som akkoord zou gaan.

Buchanan is minstens 10 miljoen euro waard ...

Meest recent

"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

71
71
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

18
18
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

79
79
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

79
79
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

445
445
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

177
177
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

160
160
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

117
117
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

145
145
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

86
86
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

260
260
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

570
570
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

55
55
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

211
211
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

134
134
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

123
123
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

187
187
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

128
128
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

48
48
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

254
254
'Transferitis bij Club Brugge: meer details lekken uit'

In het absolute slot van de mercato was het nog alle hens aan dek bij Club Brugge, waar enkele ...

473
473
Coucke in shock: doodsbedreigingen raken heel hard

Marc Coucke staat opnieuw volop in de belangstelling, al gaat het deze keer niet alleen over wat er ...

88
88
'Leko hakt knoop door: vervanger Forbs al bekend'

De voorbije weken was er al sprake van een duidelijke typeploeg bij Club Brugge, maar voor de ...

259
259
'Frisse wind in Anderlecht: volgend trio bij grof huisvuil'

Met maar liefst 11 nieuwkomers ging RSC Anderlecht met de grove borstel door de kleedkamer. Hoewel ...

963
963
Antwerp verklaart oorlog: fans niet welkom in Sclessin

Antwerp gaat zaterdag op bezoek bij Standard, dat net zoals de Great Old vrij degelijk uit de ...

321
321

Meer sportnieuws