'Still staat weer een stap dichter bij droomtransfer'

door
'Still staat weer een stap dichter bij droomtransfer'

De trainerscarrière van Will Still nam de voorbije veertien maanden een hoge vlucht. Sinds hij gepromoveerd werd tot hoofdtrainer van Stade Reims coachte onze 31-jarige landgenoot zich in de kijker van zowat heel Europa met zijn straffe prestaties. Dit seizoen loodst hij Reims naar een voorlopige achtste plaats in de Ligue 1.

Dat zorgt ervoor dat er stilaan de nodige interesse op gang begint te komen voor Still. Zijn naam viel al bij Olympique Lyon als mogelijke opvolger van Fabio Grosso, maar de voorbije dagen werd hij ook gelinkt aan een overgang naar Engeland, het land waar zijn roots liggen.

Still praat met Sunderland

Daar verscheen Still hoog op het verlanglijstje van Sunderland, dat na het ontslag van Tony Mowbray op zoek is naar een nieuwe coach. De traditieclub staat momenteel op de zesde plaats in de Championship en dingt dus nog volop mee naar promotie naar de Premier League.

Een overgang lijkt nu weer wat dichter te komen. The Guardian meldt immers dat Still intussen al een gesprek gehad heeft met Kyril Louis-Dreyfus, de eigenaar van Sunderland. Dat zou bovendien positief verlopen zijn en Still zou een overstap serieus overwegen.

Still overweegt overstap

Daarmee zou hij wel de kans laten schieten om volgend seizoen met Reims in Europa actief te zijn, maar anderzijds zou hij wel kans maken om in de plaats daarvan in de Premier League aan de slag te gaan - als hij Sunderland naar promotie zou leiden. Hij zou in dat geval pas de tweede Belgische coach ooit worden in de PL. Vincent Kompany is dit seizoen de eerste.

Een andere factor die een rol zou kunnen spelen in de beslissing van Still, is dat hij het niet eens zou raken met de eigenaars van Reims over welke versterkingen erbij moeten komen tijdens de wintermercato. Dat meldt La Dernière Heure. Mogelijk ziet hij in Sunderland dus meer perspectieven.

JOUW MENING TELT:
Moet Still de stap naar Sunderland zetten?

Meest recent

'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

21
21
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

207
207
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

39
39
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

701
701
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

486
486
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

379
379
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1317
1317
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

450
450
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

501
501
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

416
416
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

189
189
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

132
132
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

121
121
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

180
180
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

81
81
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

544
544
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

169
169
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

388
388
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

67
67
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

91
91
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

572
572
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

115
115
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

140
140
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

773
773
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

250
250

Meer sportnieuws