Tottenham incasseert opdoffer, Feyenoord ontsnapt in extremis

door
Tottenham incasseert opdoffer, Feyenoord ontsnapt in extremis

In de Engelse Premier League heeft Tottenham Hotspur enkele dagen na het gelijkspel tegen Manchester City opnieuw averij opgelopen. Zo werd op eigen veld van West Ham United verloren: 1-2. In de Nederlandse Eredivisie kon Feyenoord dan weer aanknopen met een erg late overwinning.

LEES OOK: Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

Premier League

Tottenham was na een sterke start van het seizoen wat teruggevallen, maar speelde afgelopen zondag 3-3-gelijk op het veld van Manchester City. Dat goede resultaat vroeg wel om bevestiging in de thuismatch tegen West Ham. Maar die bevestiging kwam er niet.

De match begon nochtans veelbelovend voor de Spurs. Na amper 11 minuten kon Romero zijn ploeg op voorsprong zetten. Die 1-0 bleek meteen ook de ruststand. Maar bij de start van de tweede helft liep het fout voor de thuisploeg: Bowen maakte 1-1 door voor de zevende opeenvolgende uitmatch te scoren.

En het ging van kwaad naar erger met Tottenham. Na geaarzel in de defensie kon Ward-Prowse er immers 1-2 van maken. Dat was meteen ook de eindstand. Eerder op de avond had het noodlijdende Everton dan weer voor een verrassing gezorgd. Zonder de geblesseerde Onana haalden de Toffee's het met ruime 3-0-cijfers van Newcastle United

Eredivisie 

In Nederland verloor titelverdediger Feyenoord afgelopen weekend met 1-2 van leider PSV. De Rotterdammers moesten thuis tegen Volendam dan ook voor een gepaste reactie zorgen. Zeker omdat PSV eerder op de avond al van Heerenveen had gewonnen.

En Feyenoord bleef uiteindelijk ook foutloos, al moest het daarvoor wel tot het gaatje gaan. Bij aanvang van de extra tijd stond het immers nog steeds 1-1. Dankzij doelpunten van Gimenez en Paixao werd het alsnog 3-1. Feyenoord behoudt weliswaar een achterstand van tien punten op het foutloze PSV.

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

4
4
‘Kompany maakt Real Madrid gek: stunt van 11M nabij?’

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

40
40
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

24
24
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

112
112
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

23
23
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

45
45
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

222
222
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

190
190
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

119
119
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

75
75
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

91
91
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

268
268
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

217
217
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

80
80
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

348
348
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

115
115
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

276
276
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

415
415
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

269
269
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

676
676
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

255
255
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

179
179
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

125
125
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

182
182
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

100
100

Meer sportnieuws