Van Bommel is bijzonder ambitieus: "We kunnen hier winnen"

door
Van Bommel is bijzonder ambitieus:

Royal Antwerp FC neemt het morgen op tegen FC Porto in zijn vierde wedstrijd van de UEFA Champions League dit seizoen. The Great Old wil ongetwijfeld zijn eerste punt pakken tegen de Portugese topclub, maar het zal in dat geval wel uit een ander vaatje moeten tappen dan in de heenwedstrijd van twee weken geleden. Toch gelooft Mark Van Bommel in een eventuele stunt. 

In de heenwedstrijd kwam Antwerp in eigen huis nog op voorsprong tegen Porto, maar werd het daarna op alle vlakken overklast door de Portugese topclub. De wedstrijd eindigde uiteindelijk op 1-4, en indien de ploeg van Conceicao zijn kansen had afgewerkt, had die uitslag nog een stuk hoger kunnen liggen. Toch blijft Mark Van Bommel bijzonder ambitieus. 

Bij Het Laatste Nieuws gaf de Nederlander aan dat Antwerp nog steeds iets wil maken van de Champions League. "We gaan niet ineens drie wedstrijden weggooien en alles op de competitie zetten. We kunnen winnen, maar moeten wel realistisch blijven. Dit is een grote club, maar alles kan", klinkt het bij de Nederlander. 

LEES OOK: 'Duiventil bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Zonder sterkhouders

Antwerp zal in de wedstrijd alvast niet kunnen rekenen op twee absolute sterkhouders. Zowel Jean Butez als Toby Alderweireld dienen namelijk te moeten passen voor het treffen met Porto, en dat betekent een fikse aderlating voor The Great Old. FC Porto mist op zijn beurt ook vier belangrijke pionnen. Zo zijn Marcano, Wendell, Galeno en Veron allen niet van de partij morgen. 

Trending:

‘Details knaltransfer Talbi: Club Brugge vangt nóg meer’
‘Details knaltransfer Talbi: Club Brugge vangt nóg meer’

Zal Antwerp eindigen met nul punten in zijn poule?

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

29
29
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

82
82
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

287
287
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

90
90
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

31
31
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

503
503
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

66
66
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

744
744
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

145
145
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

143
143
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

278
278
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

97
97
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

749
749
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

542
542
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

346
346
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

218
218
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

751
751
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

54
54
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

366
366
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

354
354
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

441
441
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1264
1264
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2199
2199
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

144
144

Meer sportnieuws