'Newcastle haalt uit en berooft Arsenal van toptalent'

door
'Newcastle haalt uit en berooft Arsenal van toptalent'

Newcastle United begon het seizoen met enkele wisselvallige prestaties. De ploeg van Eddie Howe staat om die reden in de middenmoot van het klassement, terwijl niemand het onder stoelen of banken steekt dat een Champions League-ticket moet veroverd worden gezien de jaarlijkse investeringen in de club. Om die reden wil de steenrijke Engelse topclub in januari uithalen op de wintermercato. 

Newcastle United vertoont volgens The Mirror interesse in Emile Smith-Rowe. De 23-jarige Engelsman is een toptalent uit de Arsenal-academie, maar kan er gezien de enorme concurrentie maar op weinig speelminuten rekenen. De veelzijdigheid van Smith-Rowe blijft aan de andere kant ook een enorme troef voor de Gunners, en men zou de Engelse international niet graag zien vertrekken in Londen. 

Het contract van Smith-Rowe loopt wel nog tot medio 2026 waardoor The Magpies genoodzaakt zijn om de portefeuille open te trekken voor de aanvallende middenvelder. Volgens Transfermarkt bedraagt de marktwaarde van Smith-Rowe 30 miljoen euro. Toch zou een veelvoud van dat bedrag nodig zijn om Arsenal te kunnen overtuigen bij de onderhandelingen met Newcastle. 

LEES OOK: Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Veelzijdig maar blessuregevoelig

Smith-Rowe wordt in Engeland al jarenlang bestempeld als een toptalent. Talloze blessures hielden de Engelsman echter te vaak uit de ploeg bij de Gunners. Daarnaast is de enorme veelzijdigheid van Smith-Rowe vaak een vergiftigd geschenk. Zo is het niet zeker wat nu effectief de beste positie van de middenvelder is gezien hij op alle plaatsen in het aanvallend compartiment uit de voeten kan. 

Moet Smith-Rowe meer kansen krijgen bij Arsenal?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

115
115
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

115
115
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

136
136
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

239
239
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

339
339
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

211
211
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

525
525
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

181
181
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

493
493
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

293
293
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1263
1263
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

421
421
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

399
399
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

381
381
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

290
290
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

505
505
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

204
204
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

359
359
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

397
397
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3094
3094
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

778
778
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

476
476
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

356
356

Meer sportnieuws