'AA Gent bereidt gevoelige exit voor: spits richting exit'

door
'AA Gent bereidt gevoelige exit voor: spits richting exit'

De laatste wedstrijd waarin Laurent Depoitre in actie kwam, dateert van 23 april tegen KV Oostende. Toen scheurde hij zijn achillespees en vandaag is hij nog altijd hard aan het revalideren.

De stevige aanvaller traint één op twee dagen terug buiten en hij mag eindelijk weer een bal aanraken. Woensdag mocht Depoitre zelf op het doel schieten. “Pijnvrij ben ik nog niet, aan de enkel, de voet. Maar ik voel elke week wel vooruitgang”, vertelt hij aan Het Nieuwsblad.

LEES OOK: ‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

Aflopend contract

Zo’n zware blessure komt ongelegen op elke leeftijd, maar zeker voor Depoitre die 34 lentes telt en bovendien over een aflopend contract beschikt bij AA Gent. De vorige contractverlenging had bovendien ook heel wat voeten in de aarde.

Hoewel Depoitre een uniek profiel heeft in de huidige selectie van de Buffalo’s, en zijn grote verdiensten in de clubgeschiedenis van AA Gent, is het helemaal niet zeker dat zijn aflopend contract verlengd zal worden.

Niet op amateurniveau, buitenland kan

“Ik wil de ploeg weer helpen en ­tegelijk mijn eigen niveau ­terugvinden opdat er aan het ­einde van het seizoen nog ­opportuniteiten komen. Want ik ben einde contract”, zegt Depoitre in Het Nieuwsblad. “De blessures die ik had, zullen alleszins niet helpen om nog een nieuw contract bij Gent te ­krijgen. Ik denk dat het moeilijk wordt om hier verder te gaan. Tenminste, dat is mijn indruk."

Depoitre is alleszins nog niet van plan om te stoppen met voetballen na dit seizoen. Hij wil graag verder gaan als prof, want hij ziet zichzelf niet op amateurniveau spelen. Een kleinere competitie in het buitenland sluit hij niet uit.

Moet Depoitre blijven bij AA Gent?

Meest recent

O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

4
4
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

28
28
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

22
22
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

14
14
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

43
43
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

62
62
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

29
29
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

221
221
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

424
424
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

148
148
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

178
178
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

165
165
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

258
258
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

414
414
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

383
383
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

179
179
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

338
338
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

214
214
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

206
206
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

65
65
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

488
488
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

137
137
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

303
303
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

898
898

Meer sportnieuws