Bij Club Brugge hadden ze de voorbije wedstrijden wat problemen om de weg naar de netten te vinden en daar zal de afwezigheid van Antonio Nusa misschien wel iets mee te maken hebben. De 18-jarige winger miste de partijen tegen Besiktas en Anderlecht doordat hij op de sukkel is met de rug.
Ook donderdag tegen KRC Genk zal hij er wellicht nog niet bij zijn en ook de match van zondag tegen STVV komt mogelijk nog te vroeg. De Noorse tienersensatie krijgt de weerslag van een drukke periode. Hij speelde immers vaak bij Club en kwam eind augustus en begin september volop in de spotlights te staan.
Arsenal neemt contact op
Eerst kwam Chelsea in het slot van de mercato nog op de proppen met een bod van 30 miljoen euro en kort daarna maakte Nusa ook zijn debuut voor de Noorse nationale ploeg, waar hij tegen Jordanië en Georgië meteen goed was voor een goal en drie assists. Sindsdien is zijn naam niet meer weg te slaan uit de internationale transfergeruchtenmolen.
Heel wat grootmachten volgen zijn evolutie immers van zeer nabij op en na Chelsea zou nu zelfs al een volgende club concreet worden. Volgens Ekrem Konur zet immers ook Arsenal stappen om Nusa binnen te halen. Sportief directeur Edu zou zelfs al persoonlijk contact opgenomen hebben met het management van het goudhaantje.
Goed woordje van Ödegaard
Een troef die Arsenal alvast zou hebben om Nusa te overtuigen, is de aanwezigheid van Martin Ödegaard. De aanvoerder van de Gunners en de Noorse nationale ploeg maakte in september kennis met de dribbelkont en spaarde zijn publiekelijke lof niet. Hij zal ongetwijfeld bij zijn club ook een goed woordje gedaan hebben.
Anderzijds zou de concurrentie bij Arsenal wel enorm zijn voor Nusa om snel speelminuten te vergaren. Trainer Mikel Arteta beschikt immers al over meer dan voldoende opties op de flanken, waar in principe Bukayo Saka en Gabriel Martinelli de eerste keuzes zijn. Met Leandro Trossard en Reiss Nelson zijn er echter ook doublures met heel wat kwaliteiten.
🚨Arsenal sporting director Edu has held talks with the agent of Club Brugge player Antonio Nusa about a move for the Norwegian international. 🇳🇴 🔴 #AFC 🔵 #Brugge
— Ekrem KONUR (@Ekremkonur) September 27, 2023
▪️The Belgian club is expecting an offer of over 35 million euros for the Norwegian.pic.twitter.com/1V807ug3zD https://t.co/ITyuXvJOZy