Patro Eisden ziet aanwinst na 8 dagen alweer vertrekken

door
Patro Eisden ziet aanwinst na 8 dagen alweer vertrekken

Dit seizoen zijn er heel wat nieuwkomers in de Challenger Pro League, want de reeks werd uitgebreid van twaalf naar zestien clubs. Daardoor mochten onder meer drie teams promoveren uit de amateurreeksen en Patro Eisden was één van de gelukkigen. Met een zeven op twaalf zijn de Limburgers ook uitstekend aan het seizoen begonnen.

Daarnaast namen ze afgelopen weekend ook een goede start in de Croky Cup, waar ze eenvoudig afrekenden met Hoogstraten. Daardoor wacht hen in de zestiende finale een mooie affiche tegen AA Gent, dat op 31 oktober op bezoek komt. Intussen valt er echter ook opmerkelijk transfernieuws te rapen bij de club van trainer Stijn Stijnen.

Transfer na acht dagen alweer van de baan

Patro had zich in het slot van de mercato nog versterkt met Simon van Duivenbooden, een 21-jarige spits die gehuurd zou worden van Vitesse. Maar acht dagen later moet Patro melden dat de jonge Nederlander alweer vertrokken is.

"Simon Van Duivenbooden heeft aangegeven om persoonlijke redenen zijn overeenkomst met Patro Eisden niet na te komen. De club neemt hier akte van", laat Patro weten in een kort statement.

Samenwerking met Vitesse?

De transfer was er gekomen in het kader van een nakende samenwerking. Coley Parry, de Amerikaanse eigenaar van Patro, zou immers ook Vitesse willen gaan overnemen. De deal gaat nu uiteindelijk toch niet door, waardoor Patro een belangrijke aanvallende optie ziet wegvallen.

Voor de speler zelf is de situatie ook niet ideaal, want hij komt niet voor in de plannen bij Vitesse. AD weet dat de Nederlandse club nu een gesprek met hem aangaat om te bepalen hoe het verder moet. Enkel in Turkije, Cyprus en Servië kan Van Duivenbooden in Europa nog terecht. Een andere mogelijkheid is Zuid-Afrika, want de spits heeft de dubbele nationaliteit en daar is de markt ook nog open.

Bizar verhaal?

Meest recent

Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

22
22
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

155
155
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

170
170
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

26
26
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

113
113
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

72
72
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

170
170
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

103
103
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

41
41
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

223
223
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

37
37
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

231
231
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

405
405
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

134
134
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

381
381
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

215
215
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

90
90
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

508
508
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

641
641
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

119
119
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

204
204
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

339
339
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

226
226
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

383
383

Meer sportnieuws