KV Mechelen ziet verrassende naam naar AEK Athene trekken

door
KV Mechelen ziet verrassende naam naar AEK Athene trekken

KV Mechelen raakte voor de interlandbreak in de goede flow, want het pakte in zijn laatste drie matchen negen op negen. Het wist daarmee op te schuiven naar de subtop van het klassement. Bovendien lijkt Malinwa ook goed werk geleverd te hebben op de transfermarkt, met op het laatste nippertje nog de komst van Norman Bassette en Elias Cobbaut.

AEK Athene komt shoppen bij KVM

Maar het huiswerk van KVM blijkt daarmee nog niet helemaal af te zijn. Een aantal spelers verlaten ook de club nog. Julien Ngoy geniet bijvoorbeeld nog interesse, terwijl Malinwa nu ook zowaar een overbodige speler naar AEK Athene ziet vertrekken.

De Griekse kampioen heeft immers bekend gemaakt dat het Ilyas Lefrancq voor de komende drie seizoenen weten te strikken heeft. De 19-jarige flankaanvaller houdt het zo na amper één seizoen alweer bekeken in Mechelen. Vorige zomer was hij nog transfervrij overgekomen van OH Leuven.

Geen doorbraak in Mechelen

Daar had Lefrancq nog één keer mogen invallen in de hoofdmacht, maar bij KVM kon hij zich niet doorzetten bij de A-kern. De Marokkaanse jeugdinternational was vorig seizoen wel nog een vaste waarde bij Jong KVM, waar hij vijf keer scoorde in 26 wedstrijden.

Er was echter geen toekomst meer weggelegd voor Lefrancq Achter de Kazerne en nu gaat hij dus zijn geluk beproeven in Griekenland. AEK zal hem in eerste instantie wel laten rijpen bij zijn B-ploeg, Die komt uit in de Griekse tweede klasse, waar ze vorig seizoen maar net degradatie wisten te ontlopen.

JOUW MENING TELT:
Had KV Mechelen hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

99
99
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

37
37
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

243
243
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

48
48
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

819
819
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

521
521
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

394
394
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1376
1376
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

506
506
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

530
530
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

427
427
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

194
194
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

136
136
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

122
122
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

183
183
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

82
82
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

548
548
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

171
171
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

392
392
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

68
68
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

92
92
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

576
576
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

117
117
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

142
142
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

776
776

Meer sportnieuws