'Akkoord bereikt: transferrecord Antwerp sneuvelt weer'

door
'Akkoord bereikt: transferrecord Antwerp sneuvelt weer'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke week, want in een dubbele confrontatie met AEK Athene moet het een ticket voor de groepsfase van de Champions League zien te veroveren. Dinsdagavond staat op de Bosuil de heenwedstrijd op het programma, maar het lijkt erop dat Mark van Bommel dan niet meer op één van zijn titularissen zal kunnen rekenen.


De voorbije dagen was al bekend geraakt dat Ajax zijn zinnen gezet had op Gaston Avila, die zelfs al een persoonlijk akkoord bereikt had met de Nederlandse grootmacht over een contract tot 2028. De clubs moesten er wel nog uit komen over een eventuele transfer, maar dat lijkt nu ook gebeurd te zijn. Zowel VI als Het Nieuwsblad melden immers dat de onderhandelingen zo goed als helemaal afgerond zijn.

Ajax zal uiteindelijk een transfersom van ongeveer 12,5 miljoen euro op tafel leggen en dat betekent dat het transferrecord van Antwerp opnieuw sneuvelt. Eerder deze zomer werd Willian Pacho nog voor 9 miljoen verkocht aan Eintracht Frankfurt, maar Avila levert dus nog meer op. De 21-jarige Argentijn was slechts één jaar aan de slag bij de Great Old, voor wie hij uiteindelijk 29 keer in actie kwam. Hij gaf daarin twee assists.

LEES OOK: Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Puzzelen voor Van Bommel

Bij Ajax moet Avila de concurrentie aangaan met enerzijds Jorrel Hato als linker centrale verdediger en met Owen Wijndal en Anass Salah-Eddine op de linksachter. Voor Mark van Bommel zal het dinsdag dan weer puzzelen worden tegen AEK. De meest voor de hand liggende optie zou zijn om Sam Vines in de ploeg te brengen. Een andere mogelijkheid is om Bataille naar links te schuiven, waardoor De Laet rechtsachter wordt en Coulibaly of Van den Bosch centraal in het elftal kan komen.

Sluit Antwerp hier een goede deal?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

65
65
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

53
53
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

18
18
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

17
17
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

157
157
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

57
57
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

341
341
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

140
140
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

149
149
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

347
347
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

355
355
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

108
108
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

210
210
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

522
522
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

111
111
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

74
74
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

250
250
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

159
159
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

393
393
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws