'Anderlecht gewaarschuwd: officieel bod Debast op komst'

door
'Anderlecht gewaarschuwd: officieel bod Debast op komst'

Bij Anderlecht loerde de crisis de voorbije week alweer om de hoek, maar die werd zondag bezworen met een nipte zege in de topper tegen landskampioen Antwerp. Een strafschop van Kasper Dolberg vlak voor rust bezorgde Paars-Wit een 1-0-zege en een pak meer gemoedsrust. Al kunnen ze in het Lotto Park toch maar beter scherp blijven, want ze moeten nog steeds een vertrek van één van hun goudhaantjes vrezen.


De voorbije dagen barstte de strijd om Zeno Debast alweer in alle hevigheid los. Bij PSV gaven ze immers openlijk toe dat ze de 19-jarige verdediger bijzonder graag zouden willen binnenhalen. "Ja, we zijn op zoek naar een rechtshandige centrale verdediger en ja, we zijn in gesprek met Zeno Debast", klonk het bij technisch directeur Earnest Stewart.

Die gesprekken zullen nu ook een gevolg krijgen, want Het Nieuwsblad weet dat in de loop van komende week PSV een eerste officieel bod bij Anderlecht zal neerleggen. Het is nog niet duidelijk hoeveel dat precies zal bedragen, maar het zou wel meer zijn dan de 10 miljoen euro die Villarreal en Eintracht Frankfurt eerder deze zomer al geboden hebben.

Anderlecht wil 15 miljoen

Dat betekent dat PSV al dicht zal aanleunen tegen de vraagprijs van Anderlecht, dat op een slordige 15 miljoen euro zou mikken. Mogelijk kan er op basis van dat bod al onderhandeld worden, al hangt dat af van hoe hard de club het spel precies wil spelen. Brian Riemer liet al weten dat hij Debast absoluut wil houden, maar de kans op een transfer lijkt momenteel toch reëel.

JOUW MENING TELT:
Zal Anderlecht overstag moeten gaan?

Meest recent

'Antwerp pusht voor nieuwe coach: verrassend plan op tafel'

De trainersvacatures in de Jupiler Pro League zijn bijna ingevuld, nog één ploeg is ...

60
60
'AA Gent en KV Mechelen gaan transferstrijd aan'

AA Gent en KV Mechelen speuren naar versterking en beide ploegen kruisen de degens. De twee ...

56
56
'Leeds United zet absolute JPL-smaakmaker op shortlist'

De voetbalinfluencers strijden om de transfernieuwtjes en alles gebeurt bijzonder snel. Ze moeten ...

34
34
Wirtz 130 miljoen euro? Zijn vriendin is de échte parel

In verschillende media duikt het bericht op dat Florian Wirtz deze week, wellicht vrijdag, wordt ...

37
37
Straffe exitdeal in zicht: Club Brugge zet de kassa klaar

Na drie seizoenen lijkt het doek te vallen voor een van de opvallendste aanvallers van Club ...

350
350
Fluminense laat Dortmund bibberen en beven op WK voor clubs

Om 18 stond op het WK voor clubs de match tussen Fluminense en Borussia Dortmund op het programma. ...

30
30
Lierse SK shopt in Noorwegen en ziet clubicoon vertrekken

Lierse SK is een traditieclub pur sang in het Belgische voetbal. De club uit de Challenger Pro ...

30
30
Beerschot heeft er Belgische versterking bij

Beerschot kan de nodige versterking gebruiken als ze komend seizoen snel willen promoveren naar de ...

103
103
STVV vindt akkoord en stelt ex-Rode Duivel voor

Bij STVV gaan ze voor een stabiel seizoen. De technische staf oogt ondertussen heel kwaliteitsvol. ...

74
74
Union SG slaat toe met eerste zomertransfer

Landskampioen Union SG maakte vandaag bekend dat Isaac Promise bijtekende tot medio 2029 en dus nog ...

113
113
'Standard, STVV & KV Mechelen vechten om CPL-sensatie'

Zoals gebruikelijk belanden de Belgische clubs ook nu geregeld in mekaars vaarwater op de ...

250
250
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer nadert'

Ook deze zomer zullen helaas weer heel wat smaakmakers de Belgische velden verlaten, maar hét ...

656
656
Witte rook in Westerlo: opvolger Simons voorgesteld

Zoals verwacht nam Westerlo maandag afscheid van Timmy Simons. Ondertussen maakten de Kemphanen ook ...

78
78
KV Mechelen maakt opvallende aanwinst wereldkundig

Terwijl de Belgische eersteklassers langzaam maar zeker de trainingen hervatten draait ook de ...

115
115
Antwerp shopt bij derdeklasser, Anderlecht legt doelman vast

In Youth We Trust is al lang geen uitzondering meer, want zowat alle Belgische topclubs trekken ...

263
263
'Witte rook in Genk: De Condé strikt eerste zomeraanwinst'

KRC Genk wil deze zomer vooral inzetten op continuïteit, al lijkt een exit van pakweg Tolu ...

634
634
Grote kuis bij AA Gent: Baro dumpt vier meubelstukken

Na een ronduit rampzalig einde van het seizoen gaat Sam Baro met de grove borstel tekeer bij AA ...

250
250
'Renard slaat toe: Anderlecht heeft toptarget te pakken'

Terwijl het ook elders wemelt van de geruchten is het vooral bij RSC Anderlecht bijzonder druk in de ...

894
894
Engeland zet tornooi op het spel: Expert woest na bizar ritueel

In Slovakije is momenteel het EK voetbal voor spelers onder de 21 jaar bezig. Engeland is ...

79
79
‘Standard-fans bedrogen: pijnlijke realiteit onthuld'

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk begonnen na 777 Partners. De club hoopt de weg naar de ...

931
931
‘Supporters lachen Dessers keihard uit na vreemde transfer’

Cyriel Dessers speelde in het verleden bij KRC Genk, maar sinds 2023 staat de Nigeriaanse Belg onder ...

368
368
OHL haalt snoeihard uit: “Niemand staat boven de club!”

Oud-Heverlee Leuven heeft met David Hubert een nieuwe hoofdtrainer. Chris Coleman werd ...

143
143
Grote ogen en open monden: Wesley Sonck verrast iedereen

Wesley Sonck is naast analist ook een showbeest pur sang. De Ninovieter dook al op in een aantal ...

173
173
Club Brugge verliest twee talenten: “Daarom verhaal uit”

De jeugdopleiding van Club Brugge heeft de afgelopen jaren een enorme opmars meegemaakt. Voor het ...

654
654
Witsel naar Standard? 'Exacte situatie aan het licht'

De terugkeer van Axel Witsel werd toegejuicht door de supporters van Standard. De middenvelder brak ...

591
591

Meer sportnieuws