Waanzinnig: Ihattaren na 2(!) dagen alweer weg bij nieuwe club

410 stemmen
Waanzinnig: Ihattaren na 2(!) dagen alweer weg bij nieuwe club

Enkele jaren geleden leek Mohamed Ihattaren nog dé toekomst van het Nederlandse voetbal te zijn. De middenvelder brak als amper 17-jarige door bij PSV en werd een jaar later al een eerste keer opgeroepen voor Oranje, maar vervolgens stokte zijn ontwikkeling. Hij kwam alsmaar meer in het nieuws door problemen met zijn gewicht, zijn gedrag en zijn aanrakingen met de politie.


In de zomer van 2021 kwam het tot een breuk met PSV, waarop hij verkocht werd aan Juventus. Daar liep het echter helemaal fout. Tijdens een uitleenbeurt aan Sampdoria verdween hij wekenlang van de aardbol en ook een nieuwe uitleenbeurt aan Ajax bracht geen soelaas. Vorige week besloot Juventus dan maar het contract van de nog altijd maar 21-jarige Ihattaren te ontbinden.

Enkele dagen later vond de Marokkaanse Nederlander alweer onderdak, want de Turkse eersteklasser Samsunspor kondigde aan dat ze een vierjarig contract voor het enfant terrible hadden klaarliggen. Maar lang heeft dat niet geduurd, want amper twee dagen later laat de club weten dat de deal alweer van de baan is. Volgens hen stelde Ihattaren plots nog 'onaanvaardbare eisen'.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Makelaars moeien zich

"We hadden een akkoord bereikt met Ihattaren. Hij zou in de eerste seizoenshelft per wedstrijd betaald krijgen, omdat hij niet fit was. De speler accepteerde het aanbod en de fans in Samsun verwelkomden hem. Toen begon zijn manager zich er plots in te mengen", legt voorzitter Yüksel Yildirim in de lokale pers uit wat er gebeurd zou zijn. "Hij zei dat ze het contract nog niet hadden getekend en dat ze toch maandelijks salaris wilden hebben. Ze eisten ook een groot deel van de transfersom als Ihattaren in de toekomst verkocht zou worden. Dat accepteerden we niet."

Zal zijn carrière ooit nog terug op de rails?

Meest recent

Vanaken veegt Union van de mat: "De beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

0
0
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

67
67
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

80
80
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

31
31
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

75
75
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

227
227
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

447
447
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

68
68
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

281
281
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

415
415
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

373
373
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

363
363
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

276
276
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

245
245
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

479
479
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

315
315
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

296
296
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

310
310
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

84
84
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

204
204
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

200
200
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

180
180
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

64
64
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

329
329

Meer sportnieuws