Domper Club Brugge: sterkhouder mist seizoensstart

door
Domper Club Brugge: sterkhouder mist seizoensstart

Club Brugge tankte woensdagavond een flinke portie vertrouwen door in de oefenwedstrijd tegen provincialer KSK Heist met monstercijfers te winnen: 0-22. Maar coach Ronny Deila kon niet rekenen op zijn volledige selectie. Twee potentiële sterkhouders kwamen immers niet in actie en missen allicht de seizoensstart.

Voor Blauw-Zwart zit de voorbereiding er bijna op. Aanstaande zaterdag wordt de oefencampagne afgesloten met de traditionele 'Brugse Metten'. Het Nederlandse AZ Alkmaar vormt daarin de tegenstander van dienst. Vervolgens kan het echte werk beginnen. Op donderdag 27 juli gaan de voorrondes van de Conference League van start tegen het Deense Aarhus. Enkele dagen later wordt de competitie op gang getrapt tegen KV Mechelen.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Seizoensrevelatie niet fit

Maar Deila zal tijdens de eerste wedstrijden van het seizoen wellicht een sterkhouder moeten missen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Bjorn Meijer normaal gezien niet tijdig fit geraakt. De Nederlandse back, vorig seizoen één van de grote lichtpunten, sukkelt al een hele voorbereiding met een blessure. Gezien zijn gebrek aan ritme haalt hij de seizoensstart naar alle waarschijnlijkheid niet.

Vraagteken achter Nielsen

Het heeft er dus alle schijn van dat Maxim De Cuyper op de linksback-positie zal starten in de eerste duels. Daarnaast zou er ook achter Casper Nielsen nog een groot vraagteken staan. De Deense middenvelder zou weldra terug aansluiten bij de groep, maar zal het Europese duel tegen zijn landgenoten van Aarhus allicht missen. Onder meer door de komst van Hugo Vetlesen heeft Deila echter voldoende alternatieven op het middenveld. Tot slot wordt het afwachten of Ferran Jutgla wel tijdig fit geraakt.

Wie wordt de vaste linksback bij Club?

Meest recent

Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

36
36
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

160
160
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

49
49
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

98
98
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

130
130
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

109
109
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

81
81
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

320
320
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

39
39
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

142
142
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

318
318
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

230
230
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

73
73
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

359
359
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

318
318
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

198
198
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

526
526
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

219
219
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

162
162
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

249
249
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

286
286
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

140
140
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

446
446

Meer sportnieuws