Club haalt verschroeiend uit in voorlaatste oefenpot: 0-22!

door
Club haalt verschroeiend uit in voorlaatste oefenpot: 0-22!

Binnen een week opent Club Brugge zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League tegen het Deense Aarhus. Woensdag tankte Blauw-Zwart alvast extra vertrouwen in zijn voorlaatste oefenwedstrijd van de voorbereiding. Zo werd provincialer KFC Heist opzij gezet met ... 0-22.

De Bruggelingen werkten tot dusver een oefencampagne af met wisselend succes. De ploeg van nieuwe coach Deila won weliswaar van Beerschot VA en Go Ahead Eagles, maar ging tegen Zulte Waregem en Feyenoord de boot in. In aanloop naar de 'Brugse Metten' van komend weekend tegen AZ Alkmaar, vormde KFC Heist echter een ideale tegenstander om het vertrouwen van de spelers nog wat extra op te krikken.

LEES OOK: Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

Skov Olsen maakt indruk

Zo speelde Club een kat en muis-spel met de ploeg uit tweede provinciale. Aan de rust was de toon al gezet: Blauw-Zwart dook met een royale 0-9-voorsprong de rust in. Onder meer Skov Olsen en aanwinst Thiago maakten een goede beurt en tekenden elk voor een hattrick. Ook Vanaken, De Cuyper en Buchanan pikten hun doelpuntje mee.

Zesklapper Yaremchuk 

Na de pauze gooide Deila zijn elftal helemaal overhoop, maar dat deed de Brugse motor niet stilvallen. Integendeel. Zo kon Yaremchuk eindelijk nog eens vertrouwen tanken. De Oekraïense flopaanwinst tot dusver tekende maar liefst voor zes doelpunten. Heeft hij dan eindelijk de ommekeer ingezet? Romeo Vermant werd dan weer de vierde speler met een hattrick achter zijn naam, terwijl Sabbe, Odoi, Sandra en Vetlesen de netten eveneens deed trillen.

Yaremchuk gaat het komend seizoen alsnog maken ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

0
0
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

14
14
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

96
96
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

46
46
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

51
51
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

87
87
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

209
209
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

403
403
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

106
106
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

202
202
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

329
329
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

111
111
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

286
286
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

106
106
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

46
46
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

464
464
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

428
428
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

282
282
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

203
203
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

52
52
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

328
328
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

65
65
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

698
698
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

676
676

Meer sportnieuws