'Geen Anderlecht: Kaminski op weg naar Premier League'

door
'Geen Anderlecht: Kaminski op weg naar Premier League'

Anderlecht is op zoek naar een nieuwe doelman na het vertrek van Bart Verbruggen en daarvoor worden heel wat mogelijke pistes naar voor geschoven. De voorbije dagen werd bijvoorbeeld de Deense doelman Mads Hermansen (Bröndby) genoemd, maar die is volgens Brian Riemer geen optie. Ook de naam van Thomas Kaminski werd her en der naar voor geschoven.


De 30-jarige doelman stond van 2012 tot 2016 al eens onder contract bij Anderlecht, maar kon toen geen basisplaats afdwingen. Dat lukte ook niet na uitleenbeurten aan Anorthosis en FC Kopenhagen. Daarna verging het hem wel beter bij KV Kortrijk en AA Gent, dat hij in de zomer van 2020 verrassend verruilde voor Blackburn Rovers. Bij de Engelse tweedeklasser was hij 2,5 jaar lang de vaste nummer één in de Championship.

Dat leverde Kaminski ook een handvol selecties op voor de Rode Duivel. Domenico Tedesco nam hem er in maart en juni bijvoorbeeld telkens bij als vierde doelman. Nochtans was onze landgenoot zijn basisplaats bij Blackburn dan al kwijtgespeeld, waardoor een transfer zich opdringt. Daardoor werd Anderlecht ook genoemd, maar de toekomst van Kaminski lijkt veeleer in de Premier League te gaan liggen.

Gesprekken lopen

talkSPORT meldt immers dat Luton Town de onderhandelingen met Blackburn aangeknoopt heeft over een transfer van Kaminski. De promovendus is nog op zoek naar een nieuwe doelman. Vorig seizoen stond Ethan Horvath (ex-Club Brugge) er onder de lat, maar Luton maakte geen gebruik van de optie om hem definitief over te nemen van Nottingham Forest. Ze richtten aanvankelijk hun pijlen op Asmir Begovic, maar die koos voor Queens Park Rangers. Daardoor zouden ze nu bij Kaminski uitgekomen zijn.


JOUW MENING TELT:
Kan Kaminski in de Premier League titularis worden?

Meest recent

'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

113
113
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

39
39
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

253
253
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

51
51
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

856
856
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

528
528
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

397
397
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1392
1392
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

515
515
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

536
536
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

432
432
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

194
194
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

136
136
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

122
122
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

183
183
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

83
83
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

548
548
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

173
173
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

393
393
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

68
68
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

93
93
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

579
579
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

117
117
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

142
142
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

778
778

Meer sportnieuws