'United slaat toe: PL-smaakmaker komt voor 60 miljoen'

door
'United slaat toe: PL-smaakmaker komt voor 60 miljoen'

Manchester United heeft een degelijk eerste seizoen achter de rug onder coach Erik ten Hag. De Mancunians wonnen de League Cup en werden uiteindelijk derde in de Premier League, maar speelden nooit een rol van de betekenis in het titeldebat. Daar moet komend seizoen verandering in komen en dus zal aan de spelersselectie gesleuteld worden.


United begon bijzonder tegenvallend aan het voorbije seizoen en ook de Europese campagne draaide uit op een teleurstelling. Bovendien kreeg Ten Hag in zijn eerste maanden te maken met de aanslepende Cristiano Ronaldo-soap. Maar in de tweede seizoenshelft kreeg de Nederlander zijn ploeg helemaal op orde en waren ook de resultaten naar behoren, de 7-0-pandoering tegen Liverpool buiten beschouwing gelaten.

Engels international

Op die ingeslagen weg wil United dan ook voortbouwen. En dus is de verwachting dat Ten Hag tijdens de komende transferzomer de selectie nog meer naar zijn hand zal zetten. Een nieuwe spits geldt daarbij als de grote prioriteit. Maar United zou ook zijn middenveld willen versterken met één van de smaakmakers uit de Premier League. Zo zou de grootmacht uit Manchester dicht bij de komst van Engels international Mason Mount staan.

Ruim 60 miljoen euro

De middenvelder is een vaste sterkhouder bij Chelsea FC, maar gaat daar zijn laatste contractjaar in en de gesprekken omtrent een verlenging leverden geen doorbraak op. United drukte ook al een tijdje door voor zijn komst. Tot dusver leverden die onderhandelingen geen doorbraak op, nu zou dat echter toch het geval zijn. Volgens David Ornstein, transferexpert van The Athletic, zijn beide clubs tot een overeenkomst gekomen over een transfersom 60 miljoen pond (bonussen inclusief), een kleine 70 miljoen euro dus. De verwachting is dat de deal snel zal worden afgerond.

JOUW MENING TELT:
Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

47
47
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

265
265
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

53
53
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

290
290
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

59
59
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

959
959
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

571
571
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

420
420
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1472
1472
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

584
584
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

571
571
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

456
456
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

202
202
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

141
141
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

125
125
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

187
187
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

84
84
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

551
551
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

177
177
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

397
397
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

93
93
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

592
592
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

120
120
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

148
148

Meer sportnieuws