Fredberg stelt voorwaarde voor Anderlecht-aanwinsten

door
Fredberg stelt voorwaarde voor Anderlecht-aanwinsten

Bij RSC Anderlecht draait de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels op volle toeren, aanstaande zaterdag wordt de oefencampagne ook op gang getrapt men een duel tegen KSV Oudenaarde. Coach Brian Riemer zal dan wel nog beroep kunnen doen op nieuwe krachten. Toch hoeven de supporters niet te wanhopen.


Door het mislopen van de Play-Offs, moest RSCA vroegtijdig een punt zetten achter het vorige seizoen. Dat had echter ook een voordeel, op die manier had sportieve baas Jesper Fredberg ruim voldoende tijd om de mercato voor te bereiden. Die tijd was welgekomen. Paars-Wit heeft immers versterking nodig op meerdere posities: een nieuwe spits, een tijdelijke vervanger voor Yari Verschaeren, extra opties op de back-posities, ... . En door het nakende vertrek van Bart Verbruggen, en mogelijk ook Hendrik Van Crombrugge, is een nieuwe doelman eveneens noodzakelijk.

LEES OOK: Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Transferbelofte

Maar terwijl bijna alle JPL-ploegen hun eerste aanwinsten al konden vastleggen, slaagde Fredberg er voorlopig niet in om één van de inkomende dossiers af te ronden. In gesprek met Het Nieuwsblad beloofde de Deen echter dat daar snel verandering in zal komen. "Ik beloof jullie dat er aanwinsten zullen komen. Hoeveel exact kan ik niet zeggen", maakte de CEO Sports zich sterk.

Overtuigd van meerwaarde

Fredberg is dan ook niet van plan om eender welke speler vast te leggen. Dat doet hij pas op voorwaarde als de sportieve leiding overtuigd is van zijn meerwaarde. "We moeten een team bouwen waar we trots op kunnen zijn en leggen een nieuwkomer alleen vast als we overtuigd zijn dat hij beter is dan wat we al hebben in onze ploeg. Het is ook niet onze ambitie om alles te veranderen in het elftal. We behouden wat goed is, maar het zijn ontzettend drukke tijden."

Anderlecht zal volgend seizoen een sterkere ploeg hebben ...

Meest recent

JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

22
22
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

11
11
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

52
52
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

33
33
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

99
99
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

95
95
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

276
276
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

272
272
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

153
153
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

82
82
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

57
57
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

181
181
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

84
84
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

59
59
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

339
339
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

147
147
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

121
121
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

198
198
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

211
211
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

64
64
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

79
79
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

151
151
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

989
989
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

283
283
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

300
300

Meer sportnieuws