'Standard heeft derde zomeraanwinst quasi beet'

door
'Standard heeft derde zomeraanwinst quasi beet'

Standard zorgde vrijdag voor een verrassing met de aanstelling van zijn nieuwe hoofdtrainer. Zo pakten de Rouches uit met de komst van niemand minder dan Carl Hoefkens. Nu het trainersdossier van de baan is, kan de sportieve leiding in Luik zich weer volledig gaan focussen op de transfermarkt.


Hoefkens staat voor de lastige taak om Ronny Deila te doen vergeten op Sclessin. Daar krijgt hij wel enkele verse krachten voor ter beschikking. Zo versterkten de Luikenaars eerder al hun middenveld met de Noord-Ier Isaac Price en de Australiër Aiden O'Neil. Aan dat lijstje lijkt weldra ook een nieuwe aanvaller toegevoegd te worden. Zo meldt La Dernière Heure dat de komst van Kazeem Olaigbe bijna rond is.

LEES OOK: Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Anderlecht-product

Deze 20-jarige flankspeler genoot destijds zijn jeugdopleiding bij RSC Anderlecht, maar lag de voorbije seizoenen onder contract bij Southampton. Nu lijkt hij dus naar Luik te trekken om een definitieve doorbraak af te dwingen. Er zou een contract van drie seizoenen + optie voor hem klaarliggen. Rond Romain Mundle, einde contract bij Tottenham, zou dan weer nog geen progressie gemaakt zijn hoewel bepaalde bronnen anders beweren.

Hopen op Zinckernagel

Tot slot hopen de Luikenaars ook nog steeds om Philipp Zinckernagel langer aan boord te houden. De Deen werd in het voorbije seizoen gehuurd van Olympiakos en groeide uit tot een sterkhouder. Standard zou nu gepolst hebben om die huurbeurt te verlengen met een jaartje. Maar dat zou enkel mogelijk zijn indien ze het volledige salaris, van zo'n 800.000 tot 1 miljoen euro, overnemen. Bovendien verkiezen de Grieken een definitieve verkoop met een transfersom van zo'n 2.5 miljoen euro. Het dossier is dus behoorlijk gecompliceerd.

Standard doet volgend seizoen weer mee voor de top 4 ...

Meest recent

Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

11
11
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

124
124
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

112
112
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

108
108
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

345
345
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

251
251
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

49
49
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

587
587
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

187
187
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

104
104
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

409
409
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

193
193
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

617
617
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

78
78
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

119
119
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

384
384
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

265
265
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

551
551
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

221
221
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

660
660
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

302
302
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

825
825

Meer sportnieuws