'Anderlecht ziet kansen op transfer verder slinken'

door
'Anderlecht ziet kansen op transfer verder slinken'

Donderdag beginnen ze bij Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, maar de kern staat nog volop in de steigers. Het is nog steeds wachten op de eerste transferbewegingen, zowel aan inkomende als uitgaande zijde. Ongetwijfeld hoopt CEO Sports Jesper Fredberg snel de eerste transfers af te ronden.


In één dossier lijkt de kans op een goede afloop echter drastisch te slinken. Anderlecht wil deze zomer liefst definitief af van de spelers die dit seizoen gehuurd werden en dat lijkt in vele gevallen ook te gaan lukken. Feyenoord nam Timon Wellenreuther al definitief over en ook voor Kristoffer Olsson (FC Midtjylland) en Bogdan Mykhaylichenko (Shakhtar Donetsk) ziet het er goed uit. De kans op een vertrek van Antoine Colassin lijken echter klein geworden te zijn.

Reon Boeringa, Heerenveen-watcher voor VI, laat immers weten dat de Friese club definitief beslist heeft om de aankoopoptie van de 22-jarige aanvaller niet te lichten. De deur voor een verlengd verblijf blijft wel op een kier staan, maar dat is op dit moment voor Heerenveen geen prioriteit. Zoals de zaken er nu voorstaan, zal Colassin zich dus snel weer op Neerpede melden.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Betrekken in ruildeal?

Fredberg zal dus een andere oplossing moeten vinden voor Colassin, die niet in de plannen van Anderlecht voorkomt. Misschien kan Paars-Wit pogen om hem te betrekken in een deal voor Milan van Ewijk, de rechtsachter van Heerenveen die in beeld is als opvolger van Murillo. Boeringa stelt wel dat er momenteel nog geen onderhandelingen over die transfer aan de gang zijn en dat dus een eventuele ruil met Colassin voorlopig niet aan de orde is.


Zal Anderlecht snel een oplossing voor hem vinden?

Meest recent

Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

15
15
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

51
51
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

20
20
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

47
47
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

202
202
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

41
41
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

156
156
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

161
161
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

55
55
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

20
20
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

60
60
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

174
174
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

87
87
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

63
63
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

101
101
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

365
365
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

161
161
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

47
47
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

47
47
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

139
139
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

270
270
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

9
9
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

332
332
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

227
227

Meer sportnieuws