'Bizarre wending: keeperstrainer toch niet naar Anderlecht'

door
'Bizarre wending: keeperstrainer toch niet naar Anderlecht'

Bij Anderlecht zou de voorbereiding op het seizoen 2023/24 in principe al volgende week van start moeten gaan, want door het missen van de play-offs liggen ze bij Paars-Wit al zowat anderhalve maand stil. Brian Riemer wil er dan ook stevig de pees op leggen in een lange voorbereiding, zodat zijn ploeg er zeker van bij het begin staat.


Al dreigt die voorbereiding niet in de allerbeste omstandigheden te beginnen, want er is nog de nodige onduidelijkheid over de invulling van de staf van Riemer. Zo lijkt Robin Veldman al een tijdje op weg naar de uitgang, maar de Nederlandse assistent is nog niet definitief weg. En nu dreigt Anderlecht ook nog eens weer zonder keeperstrainer te vallen.

Nochtans had RSCA een maand geleden al de komst van Javier Melchor officieel aangekondigd, maar volgens La Dernière Heure zou de 40-jarige Spanjaard finaal toch niet op Neerpede neerstrijken. Het is niet duidelijk waarom zijn komst alsnog afgeblazen wordt. Het nieuws is in ieder geval wel een tegenvaller voor Anderlecht, dat zo zonder keeperstrainer aan de voorbereiding dreigt te beginnen.

Van Crombrugge depanneur

De kans lijkt groot dat Hendrik Van Crombrugge voorlopig zal moeten blijven depanneren. Dat deed de 30-jarige aanvoerder al in de laatste weken van het seizoen, nadat Frank Boeckx begin april plots aankondigde dat hij er om familiale redenen met onmiddellijke ingang de brui aan gaf. Ideaal is die situatie echter niet, want Van Crombrugge zal zeker in de eerste weken van de voorbereiding ook zelf onder de lat moeten staan. Bart Verbruggen speelt eind juni en in juli immers met Jong Oranje het EK U21.

POLL: Zal Anderlecht snel een vervanger vinden?

Meest recent

‘Hasi zet ultiem charmeoffensief in bij Anderlecht’

Blijft Besnik Hasi ook volgend seizoen als hoofdtrainer aan het roer staan bij RSC Anderlecht. Het ...

32
32
Anti-voetbal? Stijn Stijnen geeft criticasters lik op stuk

Patro Eisden neemt het zondag om 16u op tegen Lokeren-Temse in de terugmatch van de finale van de ...

29
29
Geen Tielemans, geen probleem: straffe Onana bejubeld

Youri Tielemans moest geblesseerd toekijken bij de wedstrijd tussen Aston Villa en Bournemouth. De ...

11
11
Drama in Hamburg: Feestelijke promotie verandert in ware horror

Feest gisterenavond in Hamburg: na zeven magere jaren is het de club eindelijk gelukt om terug te ...

167
167
Anderlecht vloekt: dit zei Wim Smet na afgekeurde goal

De titelstrijd begint meer en meer in het voordeel van Union SG te kantelen. De Unionisten blijven ...

274
274
Dolberg breekt stilte over Anderlecht-vertrek na derbyslipper

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd om de derby tegen Union SG naar zijn hand te zetten. ...

402
402
'Arsenal grijpt drastisch in met 'sleutelspeler' Trossard'

Het einde van het seizoen nadert en dus zijn heel wat clubs al druk in de weer met de ...

81
81
3 op 10 - Kranten sparen 'zwakke schakel' Anderlecht niet

RSC Anderlecht blijft voorlopig puntenloos achter tegen de top drie uit het Champions' ...

328
328
Opstellingen: Hayen beslist over keeper, Genk zonder smaakmaker?

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

135
135
Scheidsrechtersbaas reageert: één vraagteken na afgekeurde goal Anderlecht

Union SG heeft zaterdagavond andermaal een grote stap richting de landstitel gezet. De koploper won ...

733
733
Hasi trekt harde conclusie over verliezend Anderlecht

Vorige week zag Anderlecht zijn droom om een trofee te pakken in rook opgaan na de nederlaag in de ...

496
496
Ontsnapt aan rood? Burgess reageert laconiek

Union heeft de landstitel nu stilaan helemaal binnen handbereik. Het zette zaterdag een nieuwe stap ...

425
425
Union geeft Anderlecht nieuwe tik en reikt hand naar titel

Union reikt opnieuw wat meer de hand naar een eerste titel. Het trok aan het langste eind na een ...

203
203
Om deze reden werd penalty Union niet opnieuw getrapt

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde heel wat spanning op, maar ook heel wat voer ...

175
175
Vanderbiest meteen wild van nieuw goudhaantje KV Mechelen

KV Mechelen mag zijn laatste sprankeltje hoop op Europa opbergen. Het kon zaterdag zijn laatste ...

312
312
Zulte Waregem verbijsterd: stadion gevandaliseerd

Zulte Waregem maakt volgend seizoen zijn wederoptreden op het hoogste niveau na twee jaar ...

162
162
Geweldige zaak KV Mechelen: Europese kleppers afgetroefd

KV Mechelen zal volgend seizoen geen Europees voetbal spelen, want het liet zaterdag zijn laatste ...

102
102
VAR-klucht in Anderlecht-Union: "Wat een drama weer!"

De achtste speeldag in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League wordt zaterdagavond op gang ...

398
398
Cercle-aanvoerder haalt keihard uit: "Te belachelijk"

Cercle Brugge zal zich moeten redden via een barrage tegen de winnaar van de play-offs in de ...

319
319
KV Mechelen kraakt tienkoppig Standard niet: Charleroi wint PO2

De winnaar van de Europe Play-Off is twee speeldagen voor het einde bekend. Charleroi is immers ...

54
54

Meer sportnieuws