Antwerp FC krijgt aanstaande zondag een tweede kans om zich tot landskampioen te kronen. Indien de Great Old de volle buit pakt op het veld van KRC Genk, is de landstitel sowieso binnen. Ondertussen wordt op de Bosuil echter ook al werk gemaakt van zomerse versterking.
RAFC verzekerde zich eerder al van de beker, maar wil zondag nog voor de kers op de taart zorgen. En indien het toch niet lukt om de titel te veroveren, wil men minstens de tweede plaats en het daarbij horende ticket voor de Champions League-voorrondes pakken. Daarvoor moet minstens een punt gepakt worden in de Cegeka Arena. Er staat dus nog een pak op het spel. Desondanks wordt ook al aan het komende seizoen gedacht.
LEES OOK: België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels
Versterking in de breedte Zo zijn sportieve baas Marc Overmars en zijn team inmiddels al bezig met het ontrollen van de transferplannen. Met de Zweedse winger Jacob Ondrejka werd zelfs al een eerste zomeraanwinst aangekondigd. Maar om in de komende jaargang op meerdere fronten te kunnen strijden is nog meer versterking in de breedte nodig. Zo is onder meer nood aan een extra doelman. En daarvoor zou RAFC lonken naar één van zijn directe concurrenten.
Kobe K