Verheyen klaar en duidelijk over rode kaart Union

door
Verheyen klaar en duidelijk over rode kaart Union

Union SG kreeg zondagmiddag een ultieme kans om de titelstrijd in de Jupiler Pro League alsnog naar zich toe te trekken. Maar dan moest er wel gewonnen worden op het veld van Antwerp FC, bij een nederlaag zou de Great Old zich tot kampioen kronen. En het wedstrijdverloop was behoorlijk dramatisch voor de Brusselaars.


De aanloop naar de titelclash verliep al erg tegenvallend voor de Unionisten. Men had gehoopt om aanvoerder Teddy Teuma alsnog fit te krijgen voor de verplaatsing naar Antwerpen, maar de middenvelder haalde de race tegen de klok niet. Daar bovenop viel Victor Boniface ook nog eens uit met een lichte blessure. De Nigeriaanse spits moest bijgevolg op de bank beginnen.

Van der Heyden in tranen

Twee flinke aderlatingen dus en dat liet zich ook voelen. Zo kwam Antwerp na goed een kwartier spelen al op voorsprong via Vincent Janssen. In de tweede helft zag Union echter nog een derde steunpilaar uitvallen. Siebe Van der Heijden liep tijdens een duel immers een kwetsuur aan de schouder op en moest het veld uiteindelijk in tranen verlaten. En niet veel later incasseerden de Brusselaars nog een mokerslag.

Rode Lynen

Middenvelder Senne Lynen werd immers met een rode kaart van het veld gestuurd na een venijnige tackle op Jurgen Ekkelenkamp. Bij de bezoekers kwam er uiteraard protest op de beslissing van scheidsrechter Erik Lambrechts. Maar die leek het wel degelijk bij het rechte einde te hebben. "Hij komt in met een gestrekt been en raakt geen bal, maar de achillespees van Ekkelenkamp. Het is absoluut een terechte uitsluiting", stelde analist Gert Verheyen bij Eleven Sports.

JOUW MENING TELT:
De rode kaart voor Lynen was terecht ...

Meest recent

'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

0
0
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

30
30
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

110
110
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

481
481
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

73
73
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

334
334
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

78
78
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1059
1059
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

624
624
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

447
447
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1582
1582
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

654
654
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

603
603
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

490
490
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

211
211
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

144
144
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

129
129
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

188
188
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

93
93
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

562
562
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

191
191
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

413
413
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

97
97
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

613
613

Meer sportnieuws