Verheyen klaar en duidelijk over rode kaart Union

412 stemmen
Verheyen klaar en duidelijk over rode kaart Union

Union SG kreeg zondagmiddag een ultieme kans om de titelstrijd in de Jupiler Pro League alsnog naar zich toe te trekken. Maar dan moest er wel gewonnen worden op het veld van Antwerp FC, bij een nederlaag zou de Great Old zich tot kampioen kronen. En het wedstrijdverloop was behoorlijk dramatisch voor de Brusselaars.


De aanloop naar de titelclash verliep al erg tegenvallend voor de Unionisten. Men had gehoopt om aanvoerder Teddy Teuma alsnog fit te krijgen voor de verplaatsing naar Antwerpen, maar de middenvelder haalde de race tegen de klok niet. Daar bovenop viel Victor Boniface ook nog eens uit met een lichte blessure. De Nigeriaanse spits moest bijgevolg op de bank beginnen.

LEES OOK: Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Van der Heyden in tranen

Twee flinke aderlatingen dus en dat liet zich ook voelen. Zo kwam Antwerp na goed een kwartier spelen al op voorsprong via Vincent Janssen. In de tweede helft zag Union echter nog een derde steunpilaar uitvallen. Siebe Van der Heijden liep tijdens een duel immers een kwetsuur aan de schouder op en moest het veld uiteindelijk in tranen verlaten. En niet veel later incasseerden de Brusselaars nog een mokerslag.

Rode Lynen

Middenvelder Senne Lynen werd immers met een rode kaart van het veld gestuurd na een venijnige tackle op Jurgen Ekkelenkamp. Bij de bezoekers kwam er uiteraard protest op de beslissing van scheidsrechter Erik Lambrechts. Maar die leek het wel degelijk bij het rechte einde te hebben. "Hij komt in met een gestrekt been en raakt geen bal, maar de achillespees van Ekkelenkamp. Het is absoluut een terechte uitsluiting", stelde analist Gert Verheyen bij Eleven Sports.

De rode kaart voor Lynen was terecht ...

Meest recent

Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

12
12
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

108
108
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

92
92
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

80
80
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

107
107
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

28
28
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

68
68
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

695
695
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

427
427
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

182
182
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

57
57
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

264
264
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

96
96
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

97
97
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

107
107
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

178
178
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

45
45
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

159
159
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

224
224
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

71
71
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

339
339
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

243
243
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

830
830
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

242
242

Meer sportnieuws