KV Kortrijk speelde gelijk tegen Standard Luik. De Kerels lijken dit seizoen tegen degradatie te moeten vechten, maar Thierry Ambrose denkt dat KVK dit seizoen nog kan verbazen in de Jupiler Pro League.
KV Kortrijk staat in de onderste regionen van het klassement, maar op Sclessin zorgde KVK voor een stuntje. Na afloop sprak gelegenheidsaanvoerder Ambrose met Het Laatste Nieuws. Kortrijk leeft weer.
LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’
Mooie dingen verwezenlijkenAmbrose is tevreden. “We hebben een goede wedstrijd gespeeld. Zeker het eerste uur vond ik ons sterk. Na de gelijkmaker kregen we het wat moeilijk, maar ik ben tevreden. We hadden heel wat afwezigen en dan is een punt mooi meegenomen.”
Ambrose droeg de aanvoerdersband bij afwezigheid van Brecht Dejaegere en daar was hij erg trots op. “Daar ben ik fier op. Als we de lijn van vandaag (zaterdag, red.) doortrekken, kunnen we nog mooie dingen verwezenlijken.”
Bijna nog drie punten binnen
In het slot van de wedstrijd was invaller Lenn De Smet nog dicht bij de overwinning. “Het was een goed uitgespeelde aanval. Iedereen heeft alles gegeven. Dat is ook wat de coach van ons vraagt. Hij heeft duidelijke ideeën en wij volgen die. Ik zie de toekomst positief in.”
Woensdag moet KV Kortrijk weer paraat staan. “Daarom werd ik ook gewisseld, want ik begon wat vermoeid te raken. Ook mijn gele kaart speelde mee. Vandaag pakten we het punt van de hoop. We moeten evenwel nederig blijven, want de weg is nog lang.”
Stephan Calander