Mechele bejubelt Club-duo: "Geeft boost aan de ploeg"

437 stemmen
Mechele bejubelt Club-duo:

Club Brugge heeft zondagmiddag de rug kunnen rechten na een moeizame start van de nacompetitie. De uitredende kampioen pakte in eigen huis tegen Antwerp FC immers zijn eerste punten van de Champions' Play-Offs. Zo werd de huidige leider met 2-0 geklopt en daar hadden de Brugse invallers een groot aandeel in.


In tegenstelling tot in de heenmatch van een week geleden, begon Club behoorlijk matig aan de match voor eigen volk. In de eerste helft zette Blauw-Zwart te weinig druk en werd te weinig tempo gecreëerd om de Antwerpenaren echt in gevaar te brengen. Na de pauze kwam de thuisploeg echter veel beter voor de dag. Iets waar de invallers een belangrijk aandeel in hadden. Casper Nielsen scoorde bijvoorbeeld twee goals, terwijl Romeo Vermant een knappe assist verstuurde.

LEES OOK: Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Lof van Mechele

Achteraf zwaaide ervaren pion Brandon Mechele dan ook met lof naar de twee matchwinnaars. "We stonden goed, maar de dreiging van ons was niet voldoende. Dat was beter in de tweede helft met twee mooie doelpunten van Casper", klonk het op de clubwebstek. "Romeo viel goed in en had een knappe assist bij het tweede doelpunt. Goed dat de invallers hun steentje bijdragen en zeker op het einde van het seizoen als iedereen vermoeid is. Dat geeft een boost aan de ploeg."

Harde werk beloond

Ook voor Nielsen persoonlijk kwamen zijn doelpunten als een boost. In de voorbije weken was de Deense middenvelder immers naast de basiself gevallen. "Na het harde werk van de voorbije weken, al hebben we niets meer te winnen, worden we nu beloond want we willen gewoon winnen. Het waren lastige weken om zonder punten te blijven. Deze zege is wel mooi. Ik weet hoeveel werk ikzelf en de andere spelers hierin stoppen. Dit is een goed gevoel en geeft je motivatie om verder te doen."

Nielsen moet komende week weer in de basis starten ...

Meest recent

Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

17
17
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

363
363
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

81
81
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

356
356
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

164
164
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

314
314
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

129
129
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

98
98
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

322
322
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

430
430
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

84
84
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

290
290
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

537
537
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

67
67
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

217
217
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

108
108
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

350
350
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

562
562
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

437
437
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

186
186
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

93
93
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

432
432
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

104
104
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

226
226

Meer sportnieuws