Mechele bejubelt Club-duo: "Geeft boost aan de ploeg"

437 stemmen
Mechele bejubelt Club-duo:

Club Brugge heeft zondagmiddag de rug kunnen rechten na een moeizame start van de nacompetitie. De uitredende kampioen pakte in eigen huis tegen Antwerp FC immers zijn eerste punten van de Champions' Play-Offs. Zo werd de huidige leider met 2-0 geklopt en daar hadden de Brugse invallers een groot aandeel in.


In tegenstelling tot in de heenmatch van een week geleden, begon Club behoorlijk matig aan de match voor eigen volk. In de eerste helft zette Blauw-Zwart te weinig druk en werd te weinig tempo gecreëerd om de Antwerpenaren echt in gevaar te brengen. Na de pauze kwam de thuisploeg echter veel beter voor de dag. Iets waar de invallers een belangrijk aandeel in hadden. Casper Nielsen scoorde bijvoorbeeld twee goals, terwijl Romeo Vermant een knappe assist verstuurde.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Lof van Mechele

Achteraf zwaaide ervaren pion Brandon Mechele dan ook met lof naar de twee matchwinnaars. "We stonden goed, maar de dreiging van ons was niet voldoende. Dat was beter in de tweede helft met twee mooie doelpunten van Casper", klonk het op de clubwebstek. "Romeo viel goed in en had een knappe assist bij het tweede doelpunt. Goed dat de invallers hun steentje bijdragen en zeker op het einde van het seizoen als iedereen vermoeid is. Dat geeft een boost aan de ploeg."

Harde werk beloond

Ook voor Nielsen persoonlijk kwamen zijn doelpunten als een boost. In de voorbije weken was de Deense middenvelder immers naast de basiself gevallen. "Na het harde werk van de voorbije weken, al hebben we niets meer te winnen, worden we nu beloond want we willen gewoon winnen. Het waren lastige weken om zonder punten te blijven. Deze zege is wel mooi. Ik weet hoeveel werk ikzelf en de andere spelers hierin stoppen. Dit is een goed gevoel en geeft je motivatie om verder te doen."

Nielsen moet komende week weer in de basis starten ...

Meest recent

'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

5
5
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

11
11
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

105
105
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

27
27
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

20
20
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

42
42
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

304
304
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

30
30
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

136
136
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

106
106
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

559
559
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

116
116
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

106
106
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

360
360
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

23
23
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

617
617
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

456
456
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

397
397
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

467
467
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

216
216
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

243
243
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

436
436
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

638
638
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

155
155

Meer sportnieuws