Mechele bejubelt Club-duo: "Geeft boost aan de ploeg"

door
Mechele bejubelt Club-duo:

Club Brugge heeft zondagmiddag de rug kunnen rechten na een moeizame start van de nacompetitie. De uitredende kampioen pakte in eigen huis tegen Antwerp FC immers zijn eerste punten van de Champions' Play-Offs. Zo werd de huidige leider met 2-0 geklopt en daar hadden de Brugse invallers een groot aandeel in.


In tegenstelling tot in de heenmatch van een week geleden, begon Club behoorlijk matig aan de match voor eigen volk. In de eerste helft zette Blauw-Zwart te weinig druk en werd te weinig tempo gecreëerd om de Antwerpenaren echt in gevaar te brengen. Na de pauze kwam de thuisploeg echter veel beter voor de dag. Iets waar de invallers een belangrijk aandeel in hadden. Casper Nielsen scoorde bijvoorbeeld twee goals, terwijl Romeo Vermant een knappe assist verstuurde.

LEES OOK: Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Lof van Mechele

Achteraf zwaaide ervaren pion Brandon Mechele dan ook met lof naar de twee matchwinnaars. "We stonden goed, maar de dreiging van ons was niet voldoende. Dat was beter in de tweede helft met twee mooie doelpunten van Casper", klonk het op de clubwebstek. "Romeo viel goed in en had een knappe assist bij het tweede doelpunt. Goed dat de invallers hun steentje bijdragen en zeker op het einde van het seizoen als iedereen vermoeid is. Dat geeft een boost aan de ploeg."

Harde werk beloond

Ook voor Nielsen persoonlijk kwamen zijn doelpunten als een boost. In de voorbije weken was de Deense middenvelder immers naast de basiself gevallen. "Na het harde werk van de voorbije weken, al hebben we niets meer te winnen, worden we nu beloond want we willen gewoon winnen. Het waren lastige weken om zonder punten te blijven. Deze zege is wel mooi. Ik weet hoeveel werk ikzelf en de andere spelers hierin stoppen. Dit is een goed gevoel en geeft je motivatie om verder te doen."

Nielsen moet komende week weer in de basis starten ...

Meest recent

'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

3
3
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

47
47
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

11
11
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

25
25
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

37
37
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

217
217
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

18
18
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

236
236
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

51
51
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

112
112
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

28
28
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

58
58
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

85
85
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

60
60
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

41
41
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

18
18
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

82
82
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

36
36
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

69
69
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

734
734
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

239
239
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

302
302
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

99
99
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

582
582
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20

Meer sportnieuws