Mechele bejubelt Club-duo: "Geeft boost aan de ploeg"

door
Mechele bejubelt Club-duo:

Club Brugge heeft zondagmiddag de rug kunnen rechten na een moeizame start van de nacompetitie. De uitredende kampioen pakte in eigen huis tegen Antwerp FC immers zijn eerste punten van de Champions' Play-Offs. Zo werd de huidige leider met 2-0 geklopt en daar hadden de Brugse invallers een groot aandeel in.


In tegenstelling tot in de heenmatch van een week geleden, begon Club behoorlijk matig aan de match voor eigen volk. In de eerste helft zette Blauw-Zwart te weinig druk en werd te weinig tempo gecreëerd om de Antwerpenaren echt in gevaar te brengen. Na de pauze kwam de thuisploeg echter veel beter voor de dag. Iets waar de invallers een belangrijk aandeel in hadden. Casper Nielsen scoorde bijvoorbeeld twee goals, terwijl Romeo Vermant een knappe assist verstuurde.

LEES OOK: Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Lof van Mechele

Achteraf zwaaide ervaren pion Brandon Mechele dan ook met lof naar de twee matchwinnaars. "We stonden goed, maar de dreiging van ons was niet voldoende. Dat was beter in de tweede helft met twee mooie doelpunten van Casper", klonk het op de clubwebstek. "Romeo viel goed in en had een knappe assist bij het tweede doelpunt. Goed dat de invallers hun steentje bijdragen en zeker op het einde van het seizoen als iedereen vermoeid is. Dat geeft een boost aan de ploeg."

Harde werk beloond

Ook voor Nielsen persoonlijk kwamen zijn doelpunten als een boost. In de voorbije weken was de Deense middenvelder immers naast de basiself gevallen. "Na het harde werk van de voorbije weken, al hebben we niets meer te winnen, worden we nu beloond want we willen gewoon winnen. Het waren lastige weken om zonder punten te blijven. Deze zege is wel mooi. Ik weet hoeveel werk ikzelf en de andere spelers hierin stoppen. Dit is een goed gevoel en geeft je motivatie om verder te doen."

Nielsen moet komende week weer in de basis starten ...

Meest recent

'Hasi buiten': Anderlecht-coach dient fans van antwoord

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

0
0
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

71
71
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

168
168
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

171
171
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

301
301
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

175
175
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

290
290
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

274
274
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

67
67
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

453
453
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

285
285
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

86
86
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

172
172
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

539
539
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

280
280
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

64
64
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

102
102
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

71
71
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

41
41
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

439
439
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

380
380
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

140
140
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

31
31
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

217
217
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

137
137

Meer sportnieuws