TU: 'Club vindt nieuwe aanvaller, transferdomper Antwerp'

door
TU: 'Club vindt nieuwe aanvaller, transferdomper Antwerp'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


Jupiler Pro League

Club Brugge heeft volgens buitenlandse media zijn zinnen gezet op Alexander Aravena. Dat is een 20-jarige Chileense flankaanvaller die in eigen land uitkomt voor CD Universidad Catolica en daar dit seizoen indruk maakt met 6 goals en 3 assists in 14 wedstrijden. Door zijn goede prestaties heeft de Zuid-Amerikaanse parel echter ook de interesse gelokt van AZ, Sunderland en Granada. Aravena zou wel eens een koopje kunnen zijn, want hij ligt nog maar tot 31 december van dit jaar onder contract.



Terwijl Antwerp FC volop strijdt voor de titel, speurt de club ook al naar interessante aanwinsten voor volgend seizoen. Eén van de namen die gelinkt werd aan de Great Old, is die van Branco van den Boomen. De Nederlander heeft een sterk seizoen achter de rug bij Toulouse. Maar RAFC dreigt zijn naam te moeten schrappen. Zo meldt Footmercato dat drie andere ploegen momenteel een streepje voor hebben. PSV, Galatasaray en een Franse club zouden hem inmiddels een concreet voorstel hebben gedaan.



The Daily Mail meldt dat Southampton, dat vorige week degradeerde uit de Premier League, interesse heeft in Novatus Miroshi. Zij zijn niet de enige Engelse club die hem op de radar heeft staan, want ook Middlesbrough ziet de komst van de linksachter zitten. Zulte Waregem mag dus dromen van de nodige miljoenen euro’s want de Tanzaniaan ligt nog tot medio 2025 onder contract aan de Gaverbeek.

Buitenland

Joshua Zirkzee heeft een tegenvallend seizoen bij Bologna achter de rug en volgens TuttoBolognaWeb zou de Italiaanse club inmiddels naar vervanging speuren. Alfredo Morelos (Rangers FC), Bojan Miovski (FC Aberdeen) en Duk (FC Aberdeen) staan op de lijst, maar ook Victor Boniface (Union SG) en Gift Orban (AA Gent). Voor die twee laatste zal Bologna in elk geval heel diep in de buidel moeten tasten, want voor minder dan 20 miljoen euro zullen zij de Jupiler Pro League allicht niet verlaten.



Real Madrid speurt de markt af naar versterking en zoekt daarbij onder meer naar een doublure voor Karim Benzema. Mogelijk klopt het daarvoor aan bij Liverpool FC. Daar loopt Roberto Firmino weldra uit contract en van een verlenging lijkt geen sprake meer. De Madrilenen kunnen de Braziliaan dus transfervrij oppikken in Engeland en volgens Fichajes overweegt De Koninklijke alvast om Firmino een voorstel te doen.



De 26-jarige aanvaller Ryan Kent lijkt zich op te maken voor een terugkeer naar Engeland. Burnley, Sheffield United en Bournemouth zouden de meest concrete clubs zijn, want met deze teams zou Kent al gesprekken hebben gevoerd volgens The Scottish Sun. De 26-jarige speelde vorig seizoen een cruciale rol bij Rangers FC in het behalen van de finale van de Europa League en hij wordt beschouwd als een van de topspelers van de Schotse topclub. Maar zijn contract is er aflopend en wordt allicht niet verlengd.

POLL: Bij welke club verwacht u de drukste zomermercato?

Meest recent

Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

37
37
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

63
63
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

14
14
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

40
40
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

94
94
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

369
369
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

83
83
Proto ziet het erg somber in voor Anderlecht

Voor Anderlecht staat zondag dé match van het jaar op het programma. Dan staat Paars-Wit in ...

236
236
Deze uitslag verknalt extra CL-ticket voor België

Donderdagavond werden de halve finales gespeeld in de Europa League en Conference League. Ondanks ...

229
229
'Knaltransfer nabij: één club in polepositie voor De Bruyne'

Vrijdagavond probeert Kevin De Bruyne met Manchester City een nieuwe stap te zetten richting het ...

237
237
'Absoluut rampscenario voor AA Gent'

AA Gent moest donderdag alweer een tik incasseren van Club Brugge. Na de 0-5 die het onlangs om de ...

208
208
Belgische topclubs missen kans bij smaakmaker Westerlo

Westerlo leek in het begin van het seizoen een outsider voor de top zes te gaan worden. Uiteindelijk ...

87
87
Ulderink scherp voor kop van Jut bij Antwerp

Antwerp lijkt een kruis te mogen maken over Europa League-voetbal volgend seizoen. De Great Old ging ...

170
170
SOS: Club Brugge-speler van sensatie tot zorgenkind

Chemsdine Talbi leek op weg naar een miljoenentransfer na zijn indrukwekkende prestaties in de ...

363
363
"Club Brugge moet hem halen" - fans zijn overtuigd

Met een overtuigende 4-1-overwinning tegen AA Gent wist Club Brugge het vertrouwen weer te ...

753
753
"Je gaat niet zeggen dat Hasi mindere trainer is dan Hayen?"

Zondag wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. Dan staan Club Brugge ...

517
517
'Standard legt lot in handen van zeer verrassende naam'

Standard sleept zich momenteel door de Europe Play-Off. De Rouches hebben alles gegeven om in de ...

240
240
Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale ...

283
283
Vertonghen in finale? Hasi onthult dé factor in beslissing

Zondag gaat Anderlecht in de bekerfinale op zoek naar een eerste prijs in acht jaar tijd. Het ...

191
191
Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

177
177

Meer sportnieuws