Man United of Liverpool? Laatste CL-ticket is uitgedeeld!

283 stemmen
Man United of Liverpool? Laatste CL-ticket is uitgedeeld!

In de Premier League is het laatste ticket voor de groepsfase van de Champions League uitgedeeld. Die ging ofwel naar Manchester United, ofwel naar Liverpool. Zij hebben zonet elk hun wedstrijd afgewerkt, en de beslissing is zo gevallen.

LEES OOK: 'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Bournemouth - Manchester United 0-1

Manchester United had bij aanvang van hun wedstrijd tegen Bournemouth de beste papieren. Zij staan momenteel vierde met 66 punten, terwijl Liverpool volgt op de vijfde plaats met één punt minder. Zij ontvingen vandaag Aston Villa. United wist dat het moest winnen om het voordeel te hebben in de strijd om een CL-ticket, en kunnen snel scoren. In de 9e minuut maakt Casemiro op een fraaie manier de 0-1 (zie Tweet hieronder). Bij Liverpool verging het minder vlot. Zij keken na 27 minuten spelen op een 0-1-achterstand aan, na een doelpunt van Jacob Ramsey.



De Red Devils houden het meteen ook bij die 0-1 en doet wat het moet doen. Op het moment van affluiten heeft Liverpool nog steeds een 0-1-achterstand en slechts 5 minuten te spelen, exclusief blessuretijd. Maar dat was buiten Roberto Firmino gerekend. In minuut 89 maakt hij de gelijkmaker. Maar dat is niet voldoende om nog te kunnen strijden voor een plek in de top 4.

Laatste Champions League ticket

Het verschil tussen United en Liverpool bedraagt nu 3 punten, met maar één speeldag te gaan. United heeft zelf nog een wedstrijd meer te spelen. Zelf in het geval dat de ploegen op hetzelfde aantal punten eindigen, zal Manchester United boven Liverpool staan in het klassement wegens meer gewonnen wedstrijden. Voor Liverpool lijkt het erop dat ze volgend seizoen in de Europa League zullen spelen, al moet ook dat nog mathematisch veilig gesteld worden.

Hoe ver schopt Manchester United het volgend seizoen in de Champions League?

Meest recent

Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

24
24
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

75
75
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

166
166
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

110
110
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

10
10
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

97
97
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

47
47
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

75
75
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

196
196
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

72
72
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

160
160
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

411
411
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

138
138
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

85
85
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

97
97
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

211
211
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

225
225
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

98
98
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

50
50
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

215
215
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

243
243
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

101
101
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

81
81
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

446
446

Meer sportnieuws