'Opluchting bij Anderlecht na nieuwe Slimani-wending'

door
'Opluchting bij Anderlecht na nieuwe Slimani-wending'

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League inmiddels op volle toeren draaien, wordt bij RSC Anderlecht al volop richting het komende seizoen toegewerkt. Zo is sportieve baas Jesper Fredberg de zomerse transferperiode nu al tot in de puntjes aan het voorbereiden. En ondertussen buigt de Deen zich ook over de contracten van de huidige spelersgroep.


Eind vorige maand maakte Anderlecht wereldkundig dat er geen vervolg wordt gebreid aan de samenwerking met Lior Refaelov. En eerder raakte al bekend dat ook Adrien Trebel moet beschikken. Paars-Wit is zo meteen verlost van twee zware contracten. Maar daar tegenover verliest de kleedkamer wel twee ervaren krachten. En om de jonkies te begeleiden is er toch voldoende ervaring nodig.

LEES OOK: ‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

Van noodoplossing tot steunpilaar

Jan Vertonghen is één van de heren die daarvoor moeten gaan zorgen. Daarnaast hoopt de club op een verlengd verblijf van Islam Slimani. De Algerijn werd in het slot van de wintermercato aangetrokken als een soort noodoplossing, maar groeide uit tot één van de steunpilaren. Fredberg liet dan ook verstaan dat hij het aflopende contract van de spits graag zou verlengen. En hij zou nu ook in actie schieten.

Voorstel op komst

Vanuit Algerije weerklonken nochtans geruchten dat Slimani voor een lucratief avontuur in het Midden-Oosten zou kiezen. Maar het Franse Footmercato geeft het dossier nu een nieuwe wending. Zo meldt het medium dat Paars-Wit hem snel een concreet voorstel tot verlenging zal aanbieden. Slimani zal zijn opties vervolgens afwegen, maar zou zich goed voelen in België en wil aan de juiste voorwaarden allicht toch bijtekenen. Een verlengd verblijf in het Lotto Park lijkt dus toch weer tot de mogelijkheden te behoren.

Slimani moet volgend seizoen de eerste spits blijven bij RSCA ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

47
47
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

14
14
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

32
32
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

48
48
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

92
92
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

76
76
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

75
75
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

32
32
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

141
141
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

479
479
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

397
397
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

85
85
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

314
314
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1203
1203
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

163
163
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

256
256
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

728
728
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

382
382
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

88
88
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

103
103
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

77
77
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

106
106
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

244
244
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

109
109

Meer sportnieuws