'Twee clubs willen Chakvetadze weghalen bij AA Gent'

590 stemmen
'Twee clubs willen Chakvetadze weghalen bij AA Gent'

Bij AA Gent willen ze in de zomer een aantal spelers van de hand doen. De club hoopt dat het vooral een reeks spelers kan lozen die overbodig zijn. Eén van hen is Giorgi Chakvetadze, die zeker zal vertrekken. Hij lokt stilaan de nodige interesse vanuit het buitenland. Een transfer lonkt.


Chakvetadze werd jaren geleden aanzien als een toptalent, maar de echte doorbraak kon hij niet forceren. Het mentale gedeelte en blessureleed zorgden ervoor dat de Georgiër niet echt kon doorbreken in de Ghelamco Arena. Hij werd uitgeleend door AA Gent. Eerst aan het Duitse Hamburger SV, maar dat was geen groot succes. De aanvallende middenvelder speelt dit seizoen op huurbasis voor Slovan Bratislava. Daar kwam hij tot op heden veel aan de bak. Chakvetadze mocht opdraven in 45 wedstrijden (3.158 minuten) en daarin wist hij 1 keer te scoren 9 assists uit te delen.

Mooie som geld voor AA Gent?

Die prestaties hebben er volgens buitenlandse media voor gezorgd dat Chaketadze zich in de kijker heeft gespeeld van Rapid Wenen en Aberdeen. AA Gent moet wel niet hopen op een mooie som. Volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde momenteel 2,2 miljoen euro, maar de speler is einde contract in de Ghelamco Arena. AA Gent hoopte een aantal jaren geleden nog op vele miljoenen euro's, maar de afgelopen jaren verdwenen die als sneeuw voor de zon. Chakvetadze hoopt op termijn alsnog via een andere weg in een topcompetitie te geraken.

Gaat hij ooit nog in een topcompetitie spelen?

Meest recent

Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

14
14
Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

25
25
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

48
48
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

13
13
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

190
190
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

203
203
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

44
44
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

163
163
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

767
767
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

148
148
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

111
111
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

51
51
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

125
125
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

160
160
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

145
145
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1049
1049
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

450
450
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

144
144
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

907
907
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

499
499
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

550
550
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

481
481
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

143
143
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

566
566

Meer sportnieuws