KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste keer onderuit in de Jupiler Pro League en ook in de Conference League kon het niet overtuigen tegen het Finse KuPS.
KAA Gent speelde doelpuntenloos gelijk tegen nobele onbekende KuPS. De Buffalo’s staat op een 18e plek in de League Phase met 4 punten uit 4 wedstrijden. Tibe De Vlieger ziet een groot probleem ontwaken.
LEES OOK: Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht
Streng oordeelDe Vlieger was niet tevreden na het gelijkspel in Finland. "We mogen streng zijn voor onszelf. Vorige zondag tegen Lommel was het vooral de doelman die het goed deed, maar vandaag lag het toch meer aan onze eigen afwerking."
Volgens De Vlieger kon KAA Gent hun spel niet op de mat leggen. Er heerste dan ook heel wat ontgoocheling. "We gaven de bal te makkelijk weg en konden ons beste spel niet meer spelen. Dat moeten we analyseren”, citeerde Sporza.
Groot probleem
De Vlieger sprak ook over het probleem met efficiëntie bij KAA Gent. "Ik zou me nog geen zorgen maken. We hebben vroeger dit seizoen al getoond dat we heel efficiënt kunnen zijn. Nu zit het gewoon even tegen. Er is geen paniek."
Stephan Calander