'Club zet grote kuis in: zevental op weg naar uitgang'

door
'Club zet grote kuis in: zevental op weg naar uitgang'

Door de 0 op 6 in de eerste twee speeldagen van de Champions' Play-Offs, lijkt Club Brugge bijna zeker veroordeeld tot de derde plaats. Bij de uitredende landskampioen draaien de voorbereidingen op het komende seizoen dan ook al op volle toeren. Volgens Het Nieuwsblad is zelfs grote kuis binnen de kleedkamer op komst.


Na de nederlaag in Genk verloor Blauw-Zwart afgelopen weekend ook op eigen veld van Union SG. Zelfs een plekje opschuiven lijkt hierdoor stilaan onmogelijk. Club moet daarvoor 11 punten goed maken, terwijl het er maximum nog 12 kan rapen én de ploegen boven zich nog tegen mekaar spelen. Dus lijken de Bruggelingen vrede te moeten nemen met hun slechtste eindnotering sinds 2011. En dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt.

Dat Tajon Buchanan zo goed als zeker vertrekt, is al enkele weken duidelijk. Internazionale zou stevig aan de mouw van de Canadees trekken. En ook de transferambities van Noa Lang staan al een tijdje vast. Volgens Het Nieuwsblad kunnen echter nog meer spelers beschikken. Zo zou ook een vertrek van Andreas Skov Olsen niet uitgesloten zijn. De vraag is evenwel welke club in de Deen wil investeren nadat hij de voorbije maanden meermaals getroffen werd door blessureleed.

HERKANSING YAREMCHUK?
Daarnaast zou Blauw-Zwart ook af willen van enkele spelers met een zwaar contract, die voorlopig geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen: Kamal Sowah, Jack Hendry en Dedryck Boyata. De nieuwe trainer zou hun situatie eventueel nog kunnen keren, maar die kans lijkt klein. Owen Otasowie, die al maanden van de radar is verdwenen, moet sowieso weg. En over Roman Yaremchuk heerst nog wat onduidelijkheid. De Oekraïense recordaanwinst kende een dramatisch eerste seizoen. Maar de kans dat hij blijft in een poging zijn situatie om te keren, is momenteel veel groter dan dat hij vertrekt.

LEES OOK: Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

Als Club slechts één speler zal houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

0
0
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

26
26
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

118
118
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

181
181
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

343
343
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

107
107
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

345
345
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

528
528
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

44
44
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

94
94
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

155
155
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

30
30
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

177
177
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

231
231
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

67
67
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

492
492
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

240
240
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

65
65
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

202
202
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

359
359
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

307
307
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

35
35
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

392
392
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

258
258
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

317
317

Meer sportnieuws