'Bellingham legt miljoenenaanbieding naast zich neer'

door
'Bellingham legt miljoenenaanbieding naast zich neer'

De ster van Jude Bellingham (19) blijft maar rijzen. Vraag dat maar aan Sebastiaan Bornauw en Koen Casteels, die dit weekend met Wolfsburg nog twee doelpunten van de Brit incasseerden in hun 6-0 nederlaag tegen Borussia Dortmund. Van een herhaling van die nachtmerrie zullen ze gespaard blijven, want de jonge middenvelder heeft een besluit gemaakt over zijn toekomst.


Hoewel Bellingham bij het juichen na het laatste fluitsignaal trots naar het logo op zijn shirt wees, zijn zijn dagen in Dortmund geteld. Er resten hem nog 18 dagen in Duitsland. Want: zijn vertrek is zo goed als zeker. Al wil Dortmund er nog alles aan doen: volgens informatie van BILD weigert Bellingham een contractverlenging met nog een jaar tot 2026 en een fors verbeterd salaris van zo'n 14 miljoen euro. Hij zou de beslissing voor zichzelf hebben genomen. Bellingham heeft nog een contract tot 2025, maar Dortmund weet ook dat het met de meest waardevolle speler in de Bundesliga alleen een zware transfersom kan incasseren als het hem deze zomer verkoopt. Borussia hoopt op een transfersom van maximaal 150 miljoen euro.

De algemene verwachtingen is dat de weg vrij ligt voor Real Madrid om de middenvelder weg te kapen. Zelfs het historisch hoge contractvoorstel van Borussia kan niet wedijveren met het financiële voorstel dat er in Madrid klaarligt:  Bellingham kan zich verheugen op een jaarsalaris van maximaal 20 miljoen euro en een contract tot 2029. De Spanjaarden gaan ervan uit dat Bellingham bij hen zal tekenen.

AFSCHEID MET EEN TITEL
De enige vraag is: Wanneer zal Bellingham zijn vertrek uit de Bundesliga officieel aankondigen? Waarschijnlijk pas na het seizoen - liefst met het kampioenschap op zak. Als hij zo goed presteert als tegen Wolfsburg in de laatste drie wedstrijden, is dat nog steeds mogelijk. Al moet hij dan wel rekenen op een misstap van Bayern München.

LEES OOK: 'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Goede keuze van Jude Bellingham?

Meest recent

Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

3
3
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

69
69
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

19
19
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

54
54
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

90
90
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

73
73
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

219
219
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

87
87
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

168
168
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

893
893
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

331
331
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

53
53
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

179
179
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

109
109
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

371
371
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

74
74
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

63
63
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

582
582
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

585
585
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

393
393
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

526
526
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

683
683
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1076
1076
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

42
42
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

692
692

Meer sportnieuws