Snelle transfer Gift Orban? ‘AA Gent heeft beslist’

door
Snelle transfer Gift Orban? ‘AA Gent heeft beslist’

Hoewel AA Gent momenteel nog volop strijdt voor een Europese ticket, worden ook de transferplannen voor komende zomer al ontrold. Maar daarvoor zijn de nodige financiële middelen nodig en dus maakt de club mogelijk ook enkele spelers ten gelde. Zo zou zelfs een vroegtijdig vertrek van Gift Orban niet langer uitgesloten zijn.


Gent haalde de Nigeriaanse spits in het slot van de winterse transferperiode naar de Ghelamco Arena met de opbrengsten van de aan Stade Rennais verkochte Ibrahim Salah. En Orban groeide al snel uit tot één van de sensaties op de Belgische velden. In zijn eerste 9 duels namens de Buffalo's had hij bijvoorbeeld al 12 doelpunten achter zijn naam staan. En in de Conference League-partij op Basaksehir tekende hij voor de snelste hattrick ooit in een Europese competitie.

Orban maakte dus al snel naam en meteen circuleerden geruchten over interesse vanuit de absolute topcompetities. Manager Michel Louwagie liet echter al snel verstaan dat het niet de bedoeling is om hem komende zomer al van de hand te doen. Maar inmiddels lijkt men daar binnen de club anders over te denken. Zo meldt Het Nieuwsblad dat AA Gent wel degelijk overweegt om Orban in de zomer al te laten gaan indien er een interessant bod voor hem binnen komt.

EXTRA-SPORTIEVE FRATSEN
De spits zou immers een mooi bedrag kunnen opbrengen en dat is welgekomen voor de Oost-Vlamingen. Bovendien kent Orban momenteel een dip in zijn prestaties en tekende hij ook al voor de nodige extra-sportieve fratsen. Komende zomer zou dus wel eens een goed moment kunnen zijn om hem van de hand te doen. Gezien de straffe cijfers van in zijn eerste weken bij Gent, zal er alvast de nodige interesse heersen.

LEES OOK: Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Gent kan Orban beter verkopen ...

Meest recent

Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

76
76
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

55
55
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

231
231
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

309
309
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

190
190
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

261
261
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

161
161
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

116
116
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

118
118
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

66
66
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

208
208
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

58
58
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

295
295
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

206
206
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

201
201
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

424
424
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

504
504
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

71
71
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

125
125
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

334
334
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

150
150
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

203
203
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

245
245
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

430
430
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

464
464

Meer sportnieuws