Snelle transfer Gift Orban? ‘AA Gent heeft beslist’

door
Snelle transfer Gift Orban? ‘AA Gent heeft beslist’

Hoewel AA Gent momenteel nog volop strijdt voor een Europese ticket, worden ook de transferplannen voor komende zomer al ontrold. Maar daarvoor zijn de nodige financiële middelen nodig en dus maakt de club mogelijk ook enkele spelers ten gelde. Zo zou zelfs een vroegtijdig vertrek van Gift Orban niet langer uitgesloten zijn.


Gent haalde de Nigeriaanse spits in het slot van de winterse transferperiode naar de Ghelamco Arena met de opbrengsten van de aan Stade Rennais verkochte Ibrahim Salah. En Orban groeide al snel uit tot één van de sensaties op de Belgische velden. In zijn eerste 9 duels namens de Buffalo's had hij bijvoorbeeld al 12 doelpunten achter zijn naam staan. En in de Conference League-partij op Basaksehir tekende hij voor de snelste hattrick ooit in een Europese competitie.

Orban maakte dus al snel naam en meteen circuleerden geruchten over interesse vanuit de absolute topcompetities. Manager Michel Louwagie liet echter al snel verstaan dat het niet de bedoeling is om hem komende zomer al van de hand te doen. Maar inmiddels lijkt men daar binnen de club anders over te denken. Zo meldt Het Nieuwsblad dat AA Gent wel degelijk overweegt om Orban in de zomer al te laten gaan indien er een interessant bod voor hem binnen komt.

EXTRA-SPORTIEVE FRATSEN
De spits zou immers een mooi bedrag kunnen opbrengen en dat is welgekomen voor de Oost-Vlamingen. Bovendien kent Orban momenteel een dip in zijn prestaties en tekende hij ook al voor de nodige extra-sportieve fratsen. Komende zomer zou dus wel eens een goed moment kunnen zijn om hem van de hand te doen. Gezien de straffe cijfers van in zijn eerste weken bij Gent, zal er alvast de nodige interesse heersen.

LEES OOK: Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gent kan Orban beter verkopen ...

Meest recent

Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

16
16
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

84
84
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

32
32
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

102
102
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

39
39
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

234
234
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

300
300
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

161
161
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

469
469
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

150
150
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

295
295
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

76
76
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

101
101
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

218
218
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

117
117
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

175
175
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

110
110
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

301
301
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

80
80
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

293
293
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

262
262
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

147
147
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

344
344
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

69
69

Meer sportnieuws