Zondagavond wordt de titelstrijd in de Champions' Play-Offs op gang getrapt, maar eerst wordt de tweede belangrijkste in het Belgische voetbal uitgereikt. Zo wordt zondagnamiddag de bekerfinale afgewerkt op de Heizel. Daarin kruisen KV Mechelen en Antwerp FC met mekaar de degens.
Het belooft een sfeervolle middag te worden in Brussel, met twee erg fanatieke supportersclans die tegenover mekaar staan. Maar wat de wedstrijd zelf betreft, wordt een pak minder spanning verwacht. Zo begint Antwerp als de grote favoriet aan de finale. Niet geheel onlogisch gezien het verschil aan middelen en intrinsieke kwaliteit tussen beide clubs. Bovendien won RAFC onlangs nog het onderlinge competitieduel met 5-0.
Maar zo'n vaart gaat het in de finale niet lopen verwacht analist Marc Degryse. Bij Het Laatste Nieuws voorspelt de voormalige Rode Duivel dat RAFC geen cadeau's zal krijgen. "Antwerp is als ploeg sterker, maar een bekerfinale is speciaal. De druk bij Antwerp is groot. Mechelen daarentegen is blij dat ze in de finale staan en kan vrijuit voetballen. De laatste paar wedstrijden heeft Malinwa zich goed herpakt", klinkt het.
SPANNENDE FINALE
Desondanks verwacht Degryse dat Antwerp toch aan het langste einde zal trekken. Maar hij voorspelt dat het verschil tussen beide ploegen beperkt zal zijn en het daardoor een spannende finale zal worden. "Ik denk dat de Great Old met 2-1 gaat winnen. Ik hoop dat Mechelen op voorsprong komt, omdat het dan van moeten is voor Antwerp."
LEES OOK: Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"
Kobe K