Carrière stilaan in gevaar? Nieuwe opdoffer Zlatan

door
Carrière stilaan in gevaar? Nieuwe opdoffer Zlatan

Zlatan Ibrahimovic heeft opnieuw last van een blessure, deze keer aan zijn rechterkuit. Volgens coach Stefano Pioli wordt zijn toestand de komende dagen geëvalueerd. Het is voor de Zweedse spits de zoveelste blessure sinds zijn terugkeer naar Milan, mogelijk mist hij het einde van het seizoen.


Ibrahimovic raakte geblesseerd tijdens de opwarming voor de thuismatch tegen Lecce, dat meldt La Gazzetta dello Sport. Voorlopig spreekt zijn club AC Milan zich niet uit over een mogelijke terugkeerdatum en willen ze bekijken hoe de situatie zich ontwikkelt. Maar het is alweer een zoveelste blessure-opdoffer op korte tijd voor de superster.

72 WEDSTRIJDEN OUT
De 41-jarige Zweed lijkt dan ook steeds meer belssuregevoelig te worden. Sinds zijn return naar Milaan in januari 2020 miste hij al 72 wedstrijden door blessure. Het begon met een griep en een probleem in zijn kuit. Na de corona-onderbreking mist Zlatan nog twee wedstrijden door een blessure aan de soleus-spier in zijn rechterkuit. Nadien volgen nog een covid-besmetting en blessures aan de hamstring, de linkerkuit, de adductoren, de knie, zijn achillespees, een operatie aan de knie en zo wordt de lijst aan blessures alleen maar langer.

Voor de wedstrijd van AC Milan tegen Lecce lijkt Ibrahimovic verlost te zijn vaan een blessure aan de dij, maar tijdens de opwarming bezeert hij zich opnieuw, nu aan de rechterkuit. Hoeveel wedstrijden hij deze keer zal missen, is onduidelijk. Stilaan worden ook vragen gesteld over de voorzetting van zijn carrière. Zijn contract loopt komende zomer immers af en gezien zijn fysieke problemen lijkt een verlenging in San Siro steeds onwaarschijnlijker.

LEES OOK: 'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Keert Zlatan nog op tijd terug voor de seizoensfinale?

Meest recent

'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

1
1
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

30
30
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

95
95
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

127
127
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

267
267
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

323
323
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

25
25
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

76
76
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

203
203
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

40
40
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

81
81
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

69
69
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

212
212
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

263
263
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1044
1044
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

55
55
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

629
629
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

377
377
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

154
154
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

153
153
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

912
912
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

698
698
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

283
283
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

170
170

Meer sportnieuws