TRANSFERUURTJE: 'Bizarre transfer Boniface, Club Brugge heeft beet'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bizarre transfer Boniface, Club Brugge heeft beet'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt stilaan zeker dat Victor Boniface in de zomer Union zal verlaten. De enige vraag is waar de toekomst van de Nigeriaanse sensatie zal liggen. Daarover duiken nu bizarre geruchten op, want volgens bepaalde bronnen zouden Club Brugge, Antwerp en Anderlecht dromen van zijn komst. De kans lijkt echter onbestaande dat Boniface naar een concurrent zal overstappen. Pistes als AC Milan en Lazio lijken meer realistisch.



Bij Club Brugge hebben ze wel al een eerste aanwinst voor volgend seizoen beet. Victor Barbera zou intussen FC Barcelona ervan op de hoogte gebracht hebben dat hij transfervrij naar Blauw-Zwart zal verkassen. Daar betaalt de 18-jarige spits wel een prijs voor, want sindsdien mocht hij niet meer meespelen bij Barça. Anderzijds moet Club wel nog een vertrek van Hans Vanaken vrezen. De aanvoerder geeft aan dat hij niet uitsluit dat hij nog een transfer naar het buitenland maakt.

Daarnaast zoeken ze in Brugge natuurlijk ook nog een nieuwe trainer. Eén van de namen die de voorbije weken viel, was die van Karel Geraerts. De ex-speler en succestrainer van Union geeft echter aan dat hij zich eerst wil focussen op het slot van dit seizoen. Pas daarna wil hij nadenken over zijn toekomst. Union wil zijn contract ook graag opwaarderen.



Anderlecht twijfelt nog over de toekomst van enkele spelers, onder wie ook Lior Refaelov. De voormalige Gouden Schoen heeft nog een vrij zwaar contract en heeft op zijn 37ste alsmaar meer moeite met het niveau. Desondanks zou een verlengd verblijf nog zeker niet uitgesloten zijn. Met zijn voorbeeldige mentaliteit is de Israëliër immers nog steeds van goudwaarde in de kleedkamer.

Genk zal in de zomer wellicht moeten knokken om Mike Trésor te kunnen houden. De assistkoning is zeer gegeerd na zijn indrukwekkende seizoen en kan een fraaie transfer naar de Premier League versieren. Met name Brighton en Newcastle United zouden er namelijk zijn situatie in de gaten houden.



BUITENLAND

PSG lijkt van plan te zijn om stevig uit te halen in de zomer. De aanval zal een kwaliteitsinjectie kunnen gebruiken, zeker als Lionel Messi zou vertrekken. Een echte nummer negen lijkt zeer welkom en voor die rol valt de naam van Harry Kane alsmaar nadrukkelijker in het Parc des Princes. De bal lijkt vooral in het kamp van de Engelsman liggen, want hij zal moeten beslissen of hij een jaar voor het einde van zijn contract nog wil verlengen bij Tottenham.

Dat zal mogelijk ook afhangen van wie de volgende trainer wordt bij Spurs. Die zoektocht is nog volop aan de gang en daarbij zijn ze nu ook bij een zeer opmerkelijke naam uitgekomen. Niemand minder dan Will Still zou immers in beeld zijn. Onze landgenoot gooit hoge ogen bij Stade Reims en zou zelfs al aan tafel gezeten hebben met technisch directeur Fabio Paratici in Zwitserland.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

Zal Vanaken Club Brugge nog verlaten?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

33
33
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

10
10
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

27
27
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

46
46
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

82
82
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

73
73
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

75
75
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

31
31
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

140
140
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

471
471
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

392
392
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

85
85
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

313
313
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1179
1179
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

162
162
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

254
254
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

723
723
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

381
381
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

88
88
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

102
102
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

77
77
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

106
106
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

243
243
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

109
109

Meer sportnieuws