TU: 'Anderlecht verliest sterkhouder, bliksemvertrek Jutgla'

door
TU: 'Anderlecht verliest sterkhouder, bliksemvertrek Jutgla'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Ferran Jutgla zou na amper één seizoen al kunnen vertrekken bij Club Brugge. De Spaanse spits werd eerder al gelinkt aan SS Lazio en nu zou ook SL Benfica hem volgen. En de Portugezen zouden wel eens snel concreet kunnen worden, want journalist Nicolo Schira meldt dat er zelfs al gesprekken aangeknoopt zijn. Of dat is met Club of het management van Jutgla, wordt echter niet verduidelijkt.



Victor Boniface is bezig aan een uitstekend seizoen bij Union SG en lokt steeds meer interesse. Volgens Het Nieuwsblad volgen nu ook Eintracht Frankfurt en SS Lazio zijn situatie. Union mag dus stilaan dromen van een forse winst. De genoemde bron deed navraag bij enkele kenners van de transfermarkt en stelt dat een bedrag van liefst 15 miljoen euro geen utopie is. De Unionisten zouden hun investering dus op amper één seizoen zien verveelvoudigen.



RSC Anderlecht dreigt komende zomer toch een aantal spelers kwijt te spelen. Eén daarvan is Michael Murillo. De Panamese rechtsachter speelde zich de afgelopen maanden in de kijker. Volgens buitenlandse media is er een, voorlopig nog onbekend, Italiaans team uit de Serie A zeer geïnteresseerd in de diensten van Murillo. Ook de Spaanse eersteklasser Celta de Vigo heeft de rechtsachter op de radar staan.

BUITENLAND
Liverpool werkt aan de planning voor het volgende seizoen met als doel een competitieve ploeg samen te stellen die in staat is om weer voor de prijzen mee te doen. Zoals gemeld door de Daily Mail hebben The Reds 200 miljoen euro klaargelegd om vier nieuwe spelers te halen tijdens de volgende zomertransferperiode: Alexis Mac Allister (Brighton), Mason Mount, Levi Colwil en Connor Gallagher (Chelsea).



Het contract van Dani Olmo loopt eind volgend seizoen af bij RB Leipzig. De Duitsers willen hem graag behouden, maar Leipzig weet dat het bijna onmogelijk is om zijn contract te verlengen. Zo heeft hij volgens Mundo Deportivo twee clausules om gemakkelijker deze zomer te kunnen vertrekken. Olmo heeft vooreerst een opzegclausule van 60 miljoen euro voor Spaanse teams. Hij heeft ook een clausule van 70-75 miljoen euro voor niet-Spaanse clubs.



Julian Alvarez was een belangrijke schakel in het Argentijnse elftal dat in Qatar de wereldtitel veroverde, maar bij Manchester City moet de 23-jarige vooral vrede nemen met invalbeurten. Dat zou volgens Fichajes niet helemaal naar de zin zijn van de spits. Als City hem volgend seizoen niet meer minuten kan bieden, dan zou hij een transfer overwegen. Twee grootmachten zouden alvast klaar staan om Alvarez in dat geval met open armen te ontvangen: Real Madrid en Chelsea.

LEES OOK: 'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Welke club heeft momenteel de beste spitsen?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

57
57
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

49
49
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

17
17
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

16
16
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

154
154
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

53
53
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

338
338
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

136
136
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

149
149
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

343
343
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

32
32
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

353
353
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

107
107
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

209
209
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

520
520
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

109
109
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

72
72
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

248
248
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

158
158
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

393
393
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws