'Leipzig vraagt giga-bedrag voor WK-held Gvardiol'

door
'Leipzig vraagt giga-bedrag voor WK-held Gvardiol'

Het wereldkampioenschap in Qatar leverde enkele uitblinkers inmiddels een miljoenentransfer op. Denk bijvoorbeeld aan Cody Gakpo (voor ruim 40 miljoen naar Liverpool) en Enzo Fernandez (voor zo'n 120 miljoen naar Chelsea). Josko Gvardiol zal op zijn beurt dan weer eventjes geduld moeten hebben.


De 20-jarige verdediger was één van de grote WK-revelaties. Het talent van Gvardiol was uiteraard al langer bekend, maar in Qatar toonde hij zich ook aan het grote publiek. Zo hielp hij zijn land aan een bronzen medaille door ijzersterk verdedigen te combineren met een zuivere passing. Volgens velen was de sterkhouder van RB Leipzig zelfs de beste verdediger van het toernooi.

De straffe prestaties van Gvardiol zijn natuurlijk niet onopgemerkt gebleven. Zo werd onder meer Real Madrid genoemd als mogelijke bestemming. Maar ook vanuit de Premier League heerst er concrete belangstelling. Met name Manchester City zou stevig aan zijn mouw trekken, net als Chelsea en Liverpool. Toch is kans op een zomertransfer op dit moment klein.

CONTRACT TOT 2027
Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg wil Leipzig zijn sterkhouder namelijk pas ten vroegste in 2024 verkopen. De Duitsers beschikken ook over een sterke onderhandelingspositie gezien zijn lopend contract tot medio 2027. Indien een club alsnog wil toeslaan, zal ze financieel bijzonder ver moeten gaan. Zo zou zelfs een bod van 100 miljoen euro onvoldoende zijn voor het Leipzig-bestuur.

LEES OOK: Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Gvardiol was de beste verdediger op het voorbije WK ...

Meest recent

'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

1
1
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

86
86
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

125
125
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

115
115
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

214
214
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

101
101
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

355
355
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

209
209
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

81
81
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

293
293
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

304
304
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

122
122
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

234
234
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

189
189
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

242
242
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

133
133
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

435
435
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

171
171
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

153
153
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

74
74
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

172
172
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

274
274
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

78
78

Meer sportnieuws