TU: 'Club vreest voor goudhaantje, Tuchel pakt uit bij Bayern'

door
TU: 'Club vreest voor goudhaantje, Tuchel pakt uit bij Bayern'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge moet het vertrek van één van zijn absolute goudhaantjes vrezen. Zo meldt FCInterNews via TuttoSport dat Antonio Nusa inmiddels op de verlanglijst van Internazionale prijkt. De Italiaanse topclub zou in hem een interessante aanwinst voor de toekomst zien. Hij is echter niet de enige Bruggelingen die in beeld is bij de Nerazzurri, ook Tajon Buchanan wordt al geruime tijd gelinkt aan de huidige nummer 3 uit de Serie A. Ondertussen wordt de 16-jarige verdediger Yasin Özcan van Kasimpasa genoemd als mogelijke aanwinst.



RSC Anderlecht verhuurt dit seizoen Bogdan Mykhaylichenko aan Shakhtar Donetsk. De Oekraïners hebben echter een aankoopoptie en volgens bronnen dicht bij het dossier gaat de topclub die normaal gezien lichten. Mykhaylichenko is er dicht bij zijn familie, die het uiteraard niet makkelijk heeft vanwege de oorlog. Bovendien levert hij sportief gezien ook goede prestaties af.



Victor Boniface is ongetwijfeld één van de beste aanwinsten van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De aanvaller maakt bijzonder veel indruk bij Union SG. De kans bestaat dat de aanvaller al na een seizoen de club gaat verlaten. Er is namelijk al interesse in de aanvaller. Union Berlin werd al genoemd, maar nu zouden ook AC Milan, Napoli en Lazio de aanvaller in het vizier hebben volgens de Turkse transferwatcher Ekrem Konur.

BUITENLAND
Thomas Tuchel werd zaterdag voorgesteld als nieuwe trainer bij Bayern München en zou al een eerste transferdoelwit hebben bepaald. Volgens Caught Offside gaat de trainer het bestuur aansporen om Harry Kane proberen binnen te halen. De Engelse topspits gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij Tottenham Hotspur en zou niet weigerachtig staan tegenover een nieuw avontuur. Al moet de Engelsman nog steeds een vermogen kosten.



Volgens Tuttomercatoweb is AC Milan tevreden met de ontwikkeling van Aster Vranckx en zouden ze hem definitief willen overnemen. De aankoopoptie bedraagt 12 miljoen euro, maar Milan zou dat bedrag nog naar beneden willen halen.Vooralsnog is niet duidelijk of moederclub VfL Wolfsburg ook bereid is om die prijs te laten zakken. Ondertussen zou met Loïs Openda nog een Belg op de radar staan bij Milan. Internazionale volgt de spits van RC Lens eveneens, meldt Tuttosport.



Albert Sambi Lokonga presteert momenteel behoorlijk op huurbasis bij Crystal Palace. Volgens The Sun is Arsenal FC desondanks toch bereid om in de zomer te praten over een transfer. Lokonga is niet de enige speler die andere oorden mag opzoeken bij een goed bod. Ook Nicolas Pépé, Nuno Tavares, Pablo Mari, Alex Runarsson, Kieran Tierney, Rob Holding en Folarin Balogun mogen naar verluidt een nieuwe club zoeken.



Volgens verschillende Spaanse en Italiaanse media, waaronder Calciomercato, toont Internazionale stevige belangstelling om Lionel Messi naar de club te halen. De Nerazzurri willen hem graag komende zomer aantrekken, op voorwaarde dat hij zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain niet verlengt. Toch lijkt de kans klein dat de wereldkampioen effectief in Milaan belandt.

LEES OOK: Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

Openda heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

2
2
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

19
19
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

43
43
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

118
118
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

120
120
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

54
54
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

41
41
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

52
52
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

34
34
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

428
428
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

367
367
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

41
41
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

379
379
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

203
203
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

178
178
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

319
319
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

200
200
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

497
497
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

145
145
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

47
47
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

258
258
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

474
474
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

52
52

Meer sportnieuws