De Mil verrast: "Geen reden tot paniek"

door
De Mil verrast:

Club Brugge heeft weer verloren. Deze keer was KV Kortrijk met 1-0 te sterk. Blauw-Zwart had zeker een aantal enorme kansen, maar het speelde toch weer niet goed genoeg. Trainer Rik De Mil was na de match opvallend positief, maar de feiten zijn er: AA Gent kan over Club naar de vierde plaats springen.


Club Brugge zeker niet goed in het Guldensporenstadion. Blauw-Zwart blijft nu achter met een dramatische 14 op 30 en won amper 2! van zijn laatste 10 competitiematchen. De Mil had geen zin om negatief te zijn na de zevende competitienederlaag van het seizoen. "Dit is geen stap achteruit. Als je naar het resultaat kijkt ben ik natuurlijk enorm ontgoocheld, maar ik heb een team gezien die gebracht heeft wat ik wil op vlak van mentaliteit en strijd. Qua organisatie, qua wil en qua drive zaten we goed. Bloed, zweet en tranen zoals we bij onze club zeggen, waren aanwezig. Efficiëntie ontbrak. Vrezen voor PO1? Nee, er zijn 5 finales, maar als je er één verliest, verlies je niet PO1. Geen reden tot paniek, wel enorm ontgoocheld", zei hij aan Sporza.

De Mil liet jongens als Chemsdine Talbi en Romeo Vermant invallen. "Ik gooi ze er niet zomaar in, nee. Ik zie ze bezig tijdens de week en had vertrouwen in hen. Bij deze stand moesten we iets proberen forceren. Ofwel lieten we het op zijn beloop met misschien hetzelfde resultaat tot gevolg, ofwel nemen we wat risico's met jonge gasten die vol enthousiasme inkwamen. Het waren moeilijke omstandigheden voor die jongens, ze waren niet onder de indruk en namen initiatief. Ik ben tevreden met hun invalbeurt."

LEES OOK: Spektakel bij Dender-Westerlo, KV Kortrijk baalt in CPL

Kan Club voortbouwen op deze partij?

Meest recent

KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

8
8
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

104
104
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

108
108
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

483
483
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

218
218
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

184
184
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

76
76
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

190
190
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

72
72
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

176
176
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

134
134
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

120
120
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

293
293
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

303
303
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

525
525
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

217
217
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

286
286
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

234
234
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

155
155
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

133
133
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

414
414
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

473
473
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

401
401
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

93
93

Meer sportnieuws