De Mil verrast: "Geen reden tot paniek"

door
De Mil verrast:

Club Brugge heeft weer verloren. Deze keer was KV Kortrijk met 1-0 te sterk. Blauw-Zwart had zeker een aantal enorme kansen, maar het speelde toch weer niet goed genoeg. Trainer Rik De Mil was na de match opvallend positief, maar de feiten zijn er: AA Gent kan over Club naar de vierde plaats springen.


Club Brugge zeker niet goed in het Guldensporenstadion. Blauw-Zwart blijft nu achter met een dramatische 14 op 30 en won amper 2! van zijn laatste 10 competitiematchen. De Mil had geen zin om negatief te zijn na de zevende competitienederlaag van het seizoen. "Dit is geen stap achteruit. Als je naar het resultaat kijkt ben ik natuurlijk enorm ontgoocheld, maar ik heb een team gezien die gebracht heeft wat ik wil op vlak van mentaliteit en strijd. Qua organisatie, qua wil en qua drive zaten we goed. Bloed, zweet en tranen zoals we bij onze club zeggen, waren aanwezig. Efficiëntie ontbrak. Vrezen voor PO1? Nee, er zijn 5 finales, maar als je er één verliest, verlies je niet PO1. Geen reden tot paniek, wel enorm ontgoocheld", zei hij aan Sporza.

De Mil liet jongens als Chemsdine Talbi en Romeo Vermant invallen. "Ik gooi ze er niet zomaar in, nee. Ik zie ze bezig tijdens de week en had vertrouwen in hen. Bij deze stand moesten we iets proberen forceren. Ofwel lieten we het op zijn beloop met misschien hetzelfde resultaat tot gevolg, ofwel nemen we wat risico's met jonge gasten die vol enthousiasme inkwamen. Het waren moeilijke omstandigheden voor die jongens, ze waren niet onder de indruk en namen initiatief. Ik ben tevreden met hun invalbeurt."

LEES OOK: Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Kan Club voortbouwen op deze partij?

Meest recent

Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

27
27
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

391
391
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

149
149
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

300
300
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

52
52
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

104
104
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

119
119
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

49
49
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

146
146
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

69
69
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

153
153
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

73
73
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

126
126
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

34
34
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

162
162
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

585
585
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

183
183
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

585
585
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

99
99
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

504
504
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

136
136
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

57
57
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

367
367
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

148
148
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

287
287

Meer sportnieuws