D'Hollander heeft één groot doel bij Zulte Waregem

door
D'Hollander heeft één groot doel bij Zulte Waregem

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit er bijna op, nog vijf speeldagen zijn er te gaan voor de Play-Offs van start gaan. Desondanks werd woensdag toch weer een trainer op de keien gezet. Zo besloot degradatiekandidaat Zulte Waregem om Mbaye Leye aan de kant te schuiven.


Essevee strijdt al een heel seizoen om het behoud te vrijwaren. Mede dankzij enkele winteraanwinsten kende Essevee vlak na de jaarwissel ook een kleine opflakkering. Maar in de voorbije weken liet Zulte Waregem tegen enkele directe concurrenten dure punten liggen. Hierdoor staan ze momenteel weer op de voorlaatste plek in het klassement. En na de 2-6-pandoering van afgelopen weekend tegen AA Gent, betaalde Leye dus de tol.

Om de Senegalees te vervangen besloot Essevee het sportieve lot in handen te leggen van Frederik D’Hollander. De oud-aanvaller kent de club natuurlijk door en door. Destijds was hij zelfs een tijdje clubtopschutter bij Zulte Waregem. Na zijn spelerscarrière ging D'Hollander aan de slag als jeugdtrainer binnen de club en zo groeide hij telkens door. Nu krijgt hij dus de lastige taak om de West-Vlamingen van het behoud te verzekeren.

STARTPUNT TEGEN STANDARD
Maar op korte termijn heeft D'Hollander slechts één groot doel. Zo wil hij zijn ploeg zaterdagavond absoluut naar een goed resultaat leiden in de uitmatch tegen Standard. "Het enige wat voor mij telt is het duel van zaterdag. We zullen er alles aan doen om te winnen, want dat moet altijd het startpunt zijn voor ons. Zeker omdat er nog slechts 5 wedstrijden op de kalender staan", vertelt hij op de clubwebstek.

LEES OOK: Essevee straft pover OHL af met dodelijke efficiëntie

Essevee gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

129
129
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

25
25
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

111
111
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

39
39
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

99
99
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

311
311
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

166
166
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

117
117
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

224
224
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

343
343
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

121
121
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

321
321
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

135
135
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

88
88
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

409
409
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

428
428
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

213
213
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

522
522
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

1038
1038
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

854
854
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

258
258
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

296
296
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

181
181
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

949
949
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

499
499

Meer sportnieuws