Extra Time-panel unaniem over prestatie Club Brugge

door
Extra Time-panel unaniem over prestatie Club Brugge

Club Brugge liet tegen Standard Luik opnieuw bij vlagen zien welk voetbal het in theorie nastreeft. Een harde mentaliteit vol overgave, gekoppeld aan technisch vernuft in de aanvalslinie. Rik De Mil lijkt toch voor een groter schokeffect te zorgen bij de landskampioen dan eerder werd gedacht. Ook in Extra Time werd de prestatie van Club Brugge uitvoerig besproken. 


In het Canvas-programma werd de prestatie van Club Brugge - en vooral die van Rik De Mil - onder de loep genomen. Daarin was het panel unaniem over de mentaliteit van Blauw-Zwart tegen Standard. "Er was opnieuw een gevoel van samenhorigheid bij Club Brugge. Ook een bepaalde vechtersmentaliteit. Overgave alom. Er werd vooraf aangehaald dat 'eilandjes' vermeden dienden te worden, en daarin zijn ze ook geslaagd", klinkt het bij Wesley Sonck, Filip Joos en Peter Vandenbempt in het Canvas-programma. 

Ook Peter Vandenbempt stak nadien nog de loftrompet op over de prestatie van De Mil bij Blauw-Zwart. "Je merkt aan alles dat het vertrouwen in De Mil groot is. Hij heeft het probleem dat er onder Parker wel degelijk was goed aangepakt. Het is dan ook logisch dat hij tot het einde van het seizoen zal blijven", aldus de analist. 

De Mil doet seizoen uit bij Club Brugge

Enige tijd voor de uitzending kwam HLN al met het nieuws op de proppen rond de toekomst van Rik De Mil bij Club Brugge. De krant weet namelijk dat de Oost-Vlaming het seizoen met zekerheid zal uitdoen bij Club Brugge, en dat zijn prestaties op het einde van het seizoen geëvalueerd zullen worden bij het Brugse bestuur. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

Zal Club Brugge POI halen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

87
87
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

33
33
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

59
59
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

33
33
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

117
117
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

139
139
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

72
72
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

163
163
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

153
153
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

239
239
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

101
101
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

102
102
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

51
51
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

327
327
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

229
229
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

287
287
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

417
417
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

166
166
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

336
336
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1354
1354
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

118
118
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

57
57
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

120
120
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

712
712
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

272
272

Meer sportnieuws