Teleurgestelde Geraerts analyseert pijnlijk verlies tegen Antwerp

door
Teleurgestelde Geraerts analyseert pijnlijk verlies tegen Antwerp

Royal Union Saint Gilloise dolf gisteren het onderspit in de partij tegen Royal Antwerp FC. In de halve finale van de Beker van België moesten strafschoppen beslissen wie er een ticket voor de finale bemachtigde. De Brusselaars kregen een koude douche en zagen hun Bekerkans in vlammen opgaan. 


Doelman Jean Butez boorde de Bekerdroom van Union de neus door. De Antwerp-keeper haalde tot tweemaal toe een strafschop uit zijn doel, 'The Great Old' stootte al juichend door naar de finale. Union was er nochtans enkele keren dichtbij en dat beseft ook coach Karel Geraerts. “Ik ben teleurgesteld. Het is zwaar na penalty’s uitgeschakeld te worden. We waren dichtbij iets heel moois. Dit doet pijn. We hebben niet onze momenten genomen om te scoren. Verder slikten we ook een vermijdbaar doelpunt, mijns inziens.", vertelde hij aan Het Nieuwsblad. 

De oefenmeester zag zijn manschappen kleine steken laten vallen en dat kan dodelijk zijn op de Bosuil. “Het was een moeilijke wedstrijd voor meerdere spelers. Op Antwerp spelen, is het altijd moeilijk. Toch hebben we niet veel weggegeven. Details hebben het verschil gemaakt", besloot hij.

EUROPA
Union heeft er niet veel tijd om de zure nederlaag door te spoelen. Zondag wacht immers al het competitieduel tegen Eupen, volgende week donderdag trekken de Brusselaars naar Duitsland. In de achtste finale van de Europa League treffen ze immers Union Berlin, die ze eerder al in de groepsfase tegenkwamen. 

LEES OOK: Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

Vind jij Antwerp de verdiende winnaar?

Meest recent

'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

37
37
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

67
67
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

229
229
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

107
107
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

109
109
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

181
181
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

185
185
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

366
366
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

155
155
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

134
134
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

508
508
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

177
177
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

122
122
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

636
636
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

188
188
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

428
428
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

353
353
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

258
258
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

248
248
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

581
581
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

314
314
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

154
154
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

91
91
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

197
197
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

657
657

Meer sportnieuws