'Barça haalt eerste zomeraanwinst in Premier League'

194 stemmen
'Barça haalt eerste zomeraanwinst in Premier League'

FC Barcelona heeft een behoorlijke kalme wintermercato achter de rug. Met Memphis Depay (Atlético Madrid) en Hector Bellerin (Sporting CP) werden twee overbodige spelers van de hand gedaan, aan inkomende zijde bleef het volledig windstil. Maar daar lijkt komende zomer opnieuw verandering in te komen.


Dat de leider uit La Liga in januari geen nieuwe spelers aantrok, is op zich niet verwonderlijk. Door allerlei boekhoudkundige ingrepen werden in het tussenseizoen immers al een pak nieuwkomers naar Camp Nou gehaald: Robert Lewandowski (Bayern München), Jules Koundé (Sevilla FC) en Raphinha (Leeds United), Franck Kessié (AC Milan), Andreas Christensen, Marcos Alonso (beiden Chelsea) en Bellerin (Arsenal FC) gingen allemaal in Catalonië aan de slag.

Voor komend seizoen zou coach Xavi Hernandez er echter nog meer versterking bij willen. Voor de flanken heeft Barça als onderdeel van de Depay-deal alvast een voorcontract met Atlético Madrid gesloten over Yannick Carrasco, al kunnen de Catalanen die optie ook naast zich neerleggen. Maar ook het middenveld kan extra versterking gebruiken. En daarvoor heeft de leider in La Liga opnieuw zijn vizier gericht op een weldra transfervrije speler.

CONTACTEN LOPEN
Mundo Deportivo meldt namelijk dat Ilkay Gündogan hoog op de verlanglijst blijft staan. De aanvoerder van Manchester City loopt na het seizoen uit contract. Een verlenging van de overeenkomst lijkt niet op voorhand uitgesloten, maar die kans is redelijk klein. Barça zou alvast contacten onderhouden met de entourage van de ervaren Duitser en zou momenteel op schema zitten om zijn komst af te ronden.

LEES OOK: Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

🚀

Barça wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

1
1
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

21
21
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

177
177
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

64
64
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

312
312
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

256
256
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

179
179
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

134
134
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

97
97
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

230
230
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

377
377
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

615
615
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

483
483
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

416
416
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

103
103
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

861
861
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

84
84
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

346
346
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

71
71
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

148
148
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

464
464
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

124
124
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

78
78
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

229
229

Meer sportnieuws