Droomweek Clement, oud-Ajacieden nekken PSV

223 stemmen
Droomweek Clement, oud-Ajacieden nekken PSV

In de Europa League heeft het AS Monaco van coach Philippe Clement een grote stap gezet richting de 1/8ste finales. Na een doelpunt in de 93ste minuut wonnen de Monegasken met 2-3 op het veld van Bayer Leverkusen. Voor de Belgen van PSV Eindhoven lijkt de Europese campagne er dan weer zo goed als op te zitten.


LEVERKUSEN - MONACO: 2-3
Nadat Clement en co afgelopen weekend wonnen van Paris Saint-Germain, werd ook het Europese avontuur op fraaie wijze hervat. In Leverkusen kwam Monaco na amper 10 minuten op voorsprong via een owngoal van Hradecky. Maar de thuisploeg zorgde na de pauze voor een complete ommekeer dankzij goals van goudhaantjes Diaby en Wirtz. Toch was het Monaco dat zich van een uitstekende uitgangspositie voor de return kon verzekeren. Diatta (ex-Club Brugge) maakte immers gelijk met een puik schot en diep in de extra tijd bezorgde Disasi de Monegasken alsnog de zege.

SEVILLA - PSV: 3-0
Zonder Belgen in de basis deden de Eindhovenaren het in de eerste periode nog behoorlijk in Andalusië. Maar vlak voor de rust maakte En-Nesyri er 1-0 van na balverlies van De Jong tegen zijn ex-club. Na de pauze bleek Sevilla uiteindelijk een maatje te groot. Uitgerekend Ocampos en Gudelj, twee spelers met een verleden bij PSV's aartsrivaal Ajax, maakten er 3-0 van. Bij PSV mocht Thorgan Hazard na een uurtje invallen, maar hij kon de nederlaag dus niet voorkomen. Bakayoko bleef een hele match aan de bank gekluisterd.

OVERIGE DUELS
Voorts zal Juventus in de terugmatch nog vol aan de bak moeten. De Oude Dame stelde andermaal teleur en raakte in eigen huis niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen FC Nantes. Het Deense FC Midtjylland tot slot, slaagde erin om een goede uitgangspositie te veroveren op het veld van Sporting CP. Ook dit duel eindigde op 1-1.

LEES OOK: 'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Clement is momenteel de beste Belgische trainer ...

Meest recent

'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

26
26
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

47
47
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

117
117
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

86
86
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

44
44
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

128
128
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

533
533
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

113
113
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

369
369
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

466
466
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

319
319
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

231
231
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

201
201
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

60
60
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

74
74
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

253
253
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

59
59
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

274
274
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

103
103
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

430
430
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

427
427
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

187
187
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

246
246
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

430
430
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

60
60

Meer sportnieuws