Harkin over woelige mercato: "Mag nooit meer gebeuren"

door
Harkin over woelige mercato:

Bij Standard moeten ze vooral de tering naar de nering zetten en de Rouches lieten in januari vooral spelers vertrekken. Sportief directeur Fergal Harkin sprak op de website van de Rouches over de wintermercato. De fans lijken te mogen hopen op de nodige ingaande transfers in juli en augustus.


"Wat inkomende transfers betreft, wilden we meerdere posities versterken, maar alleen als het juiste profiel beschikbaar was. We hebben Ibe Hautekiet binnengehaald en we zijn er erg blij mee. Hij komt van een topclub en heeft Standard gekozen voor zijn verdere carrière”, liet hij weten. Nicolas Raskin (Rangers) en Selim Amallah (Valladolid) brachten ongeveer 4 miljoen euro in het laatje.

"Voor Raskin en Amallah hebben we een oplossing gevonden voor een ernstig probleem. We konden geen akkoord bereiken om ze voor de lange termijn te behouden, dus het was noodzakelijk om in januari een uitweg te vinden. We zouden nooit meer in een situatie moeten komen dat twee van onze belangrijkste spelers een aflopend contract hebben", was hij duidelijk.

KOMENDE ZOMER

Denis Drăguș werd dan weer uitgeleend aan Genoa, een partnerclub van Standard. “We konden Drăguș niet zoveel speeltijd beloven als hij wilde, want we spelen een systeem waar hij niet helemaal in paste. Hadden we een speler nodig om hem te vervangen? Misschien wel en we hebben gekeken, maar er was geen speler beschikbaar die de ploeg zou kunnen verbeteren.”

Volgende zomer wacht er héél veel werk. “We kijken al naar de volgende mercato. We kennen de posities die versterkingen nodig hebben. Veel middenvelders zullen in de zomer vertrekken. Het ideale systeem zou een 4-3-3 moeten zijn. We werken dus aan het aantrekken van spelers die in deze formatie kunnen spelen."

 

LEES OOK: Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Gaan deze bazen Standard weer naar de Belgische top loodsen?

Meest recent

'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

8
8
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

53
53
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

28
28
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

107
107
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

152
152
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

173
173
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

44
44
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

96
96
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

56
56
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

308
308
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

299
299
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

158
158
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

69
69
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

238
238
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

164
164
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

462
462
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

83
83
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

65
65
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

74
74
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

317
317
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

303
303
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

48
48
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

263
263
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

158
158
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

462
462

Meer sportnieuws