'Liverpool countert crisis met transferbom'

door
'Liverpool countert crisis met transferbom'

In de Premier League is een aantal topclubs momenteel bezig aan een tegenvallend seizoen. Vooral bij vice-kampioen Liverpool FC lijkt het van kwaad naar erger te gaan met een 10de plaats in het klassement. De Reds zouden dan ook de markt afschuimen op zoek naar versterking.


Liverpool verloor afgelopen weekend ook met pijnlijke 3-0-cijfers van Wolverhampton, waardoor de top 4 bijzonder ver weg lijkt. Bovendien sneuvelden de Reds al in beide bekercompetities. Coach Jürgen Klopp zou dan ook vers bloed willen toevoegen aan zijn selectie. Met name op het middenveld is extra mankracht welgekomen. Spelers als Jordan Henderson, Thiago Alcantara en James Milner worden alweer een dagje ouder, Naby Keita zit in zijn laatste contractjaar en de gehuurde Arthur Melo komt tekort.

Daarom zou Liverpool zijn opties aan het afwegen zijn. Jude Bellingham wordt bijvoorbeeld genoemd, maar de concurrentie voor het goudhaantje van Borussia Dortmund. Daarnaast zou men een interessante optie bij een directe concurrent hebben gevonden. Zo geraakte eerder al bekend dat Liverpool de situatie rond Mason Mount nauwgezet opvolgt. De 23-jarige international van Engeland is momenteel een vaste waarde bij Chelsea FC.

MOEIZAME ONDERHANDELINGEN
Maar Mount's contract op Stamford Bridge loopt na volgend seizoen af en de onderhandelingen over een eventuele verlenging verlopen moeizaam, met name omdat de middenvelder een flinke opwaardering van de voorwaarden verlangt. Volgens The Daily Mail wil de international één van de topverdieners worden in de selectie. Het meeste recente bod was echter allerminst toereikend en dus ziet Liverpool zijn kansen toenemen.

LEES OOK: Liverpool wint eindelijk weer, vlotte zege voor Real

Liverpool heeft nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

'De Bruyne stomverbaasd na Napoli’s transferstunt'

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

36
36
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

29
29
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

27
27
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

157
157
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

73
73
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

80
80
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

466
466
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

58
58
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

70
70
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

130
130
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

55
55
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

41
41
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

100
100
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

119
119
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

47
47
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

361
361
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

643
643
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

176
176
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

201
201
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

310
310
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

453
453
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

418
418
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

212
212

Meer sportnieuws