3 op 10: Kranten hard voor Anderlecht-catastrofe

door
3 op 10: Kranten hard voor Anderlecht-catastrofe

RSC Anderlecht kan opnieuw aanknopen met degelijke resultaten. Na de 4 op 6 tegen Seraing en Antwerp, pakte de recordkampioen vrijdagavond ook de volle buit op het veld van KV Oostende: 0-2. Maar het geleverde spel was andermaal niet om over naar huis te schrijven en verschillende spelers bleven ondermaats.


Paars-Wit kwam in de Diaz Arena na ruim een halfuur op voorsprong via Michael Murillo en in de slotminuten deed nieuwkomer Anders Dreyer de boeken helemaal dicht. Maar dominant was Anderlecht allerminst. De Brusselaars mochten van geluk spreken dat de thuisploeg een pak kansen liet liggen én dat Bart Verbruggen een sterke match keepte. Bij RSCA viel dan ook een aantal spelers door de mand. Met name de povere prestatie van Kristian Arnstad was een doorn in het oog van de paars-witte liefhebbers.

Daags nadien krijgt de jonge Noor dan ook de volle lading in de kranten. Bij de beoordelingen van Het Nieuwsblad krijgt Arnstad bijvoorbeeld slechts een 3 op 10. Een score die hem ook wordt toebedeeld door La Dernière Heure. "Hij kreeg de voorkeur op Ashimeru maar was in balbezit veel te nerveus, hij had alle moeite van de wereld om de bal in de ploeg te houden. Zijn vervanging aan de rust was logisch", schrijft de Waalse krant.

BIJZONDER VEEL BALVERLIES
Ook bij SudPresse is men streng voor Arnstad, die dit seizoen volop zijn kans krijgt in de eerste ploeg. "Hij keerde terug uit zijn schorsing, maar speelde een catastrofale eerste helft en verloor bijna al zijn duels. Logischerwijs vervangen door Ashimeru." Het Laatste Nieuws tot slot, zag eveneens hoe Arnstad de foutieve passes opstapelde. "Had bij momenten liever een rood shirtje en groen broekje aan, leek het. Zo vaak balverlies in de eerste helft. Werd bij de rust uit z'n lijden verlost door Riemer."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

Arnstad komt voorlopig tekort voor een dragende rol ...

Meest recent

'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

2
2
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

46
46
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

20
20
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

104
104
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

40
40
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

123
123
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

29
29
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

59
59
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

109
109
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

285
285
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

189
189
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

75
75
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

60
60
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

74
74
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

45
45
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

468
468
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

330
330
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

427
427
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

52
52
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

481
481
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

216
216
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

194
194
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

347
347
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

220
220

Meer sportnieuws